reklama

Wissper – zestaw z Kev i strojem

Nasza ocena: 

Wissper Zestaw z Kev i strojem dla lalki (Świat wody). Z krokodylem Kev czekają Cię szalone rajdy po krętych rzekach i szerokich jeziorach. Przebierz lalkę w specjalny strój i nałóż kapok. Teraz posadź lalkę Wissper w jej kanoe z pnia drzewa i pokonujcie z Kev’em wysokie fale.

Deska surfingowa Kev’a ma napęd na tylnych kółkach. Naciśnij przycisk na głowie Kev’a, a on radośnie otworzy pyszczek. Zawartość zestawu: Aligator Kev, deska surfingowa z kółkami dla Kev’a, strój i buty dla lalki 23 cm, kanoe z pnia drzewa na kółkach dla lalki 23 cm. Wysokość Kev’a: 17 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Dawid o Wissper – zestaw z Kev i strojem

Dawid

Aligator Kev pięknie wymalowany. Ruchoma głowa. Wykonany z dobrej jakości plastiku. Spadł kilka razy na ziemię z rączek córki i kompletnie nic mu się nie stało. Solidne wykonana zabawka.

Aligator dobrze i stabilnie stoi. Bardzo pomysłowe rozwiązanie w postaci wypustek, na które stawia się zabawkę – Kev stoi i nie przewraca się. Kółka w desce – super sprawa :) Dzieciaki robiły wyścigi.

Ruchomy pyszczek jest atrakcją, jednak nie otwiera się zbyt szeroko. Muszę przyznać, że kółka zamontowane w łodzi też super się sprawdzają. Nie trzeba łodzi sunąć po podłodze. Pięknie porusza się na każdym rodzaju podłoża, czy to dywan, panele czy płytki. Bardzo lekkie w użytkowaniu.

Łódź jest pojemna. Mieści Wissper wraz z jej wszystkimi dodatkami: ubranko, kapok i buciki. Mieści też kilka innych drobiazgów, które Wissper ma w innych zestawach.

Sama laleczka Wissper pięknie wykonana. Duża dbałość o szczegóły. Bardzo dobrze odwzorowane kolory i przedmioty towarzyszące.

Bardzo spodobało nam się rozwiązanie z butami Wissper (na klik), nie ma niebezpieczeństwa, że spadną w trakcie zabawy co jest zmorą wszystkich laleczek. Lala solidna z dobrego materiału.

Córcia nie ma większego problemu z przebieraniem jej w inne ubrania. Brakuje nam tylko jakiejś torebeczki lub sakiewki na wszystkie dodatki dołączone do lalki, aby się nie gubiły.

Bardzo odporna na „upadki” z dziurawych rączek dziecka – nic kompletnie się nie stało.

Uważam tę zabawkę za jedną z piękniejszych jaką bawiła się córcia w ostatnim czasie.

Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Sylwia o Wissper – zestaw z Kev i strojem

Sylwia

Lalka Wissper identyczna jak w bajce idealnie odwzorowane uczesanie bohaterki jak i ubranie oraz piękne zielone duże oczy, w których od razu można się zakochać.

Zabawka posiada wszystkie detale, czyli flet czy lornetkę Wissper i wierny Peggy dzięki tym szczegółom dziecko może w zabawie przenieść się do świata bohaterki.

Wraz z zestawem wodny aligator jest więcej możliwości do zabawy w zestawie dołączone jest ubranie i buty więc to dodatkowy plus dziewczynki tak kochają przebieranki.

Nasze serce skradł Kev dzięki desce do serfowania z napędem po pokoju śmiga jak na fali to pobudza dziecku wyobraźnie.

W zestawie jest także łódka dla Wisper stabilna z kłody drzewa oraz świetna opcja zakładania lalce na łódkę kamizelki ratunkowej.

Po prostu dzięki tej zabawce można przenieść się w świat bohaterki i cieszyć się jej obecnością. Idealne wykonanie sprawia, że jest bezpieczna dla dziecka a jakość jest perfekcyjna każdy szczegół wykonany z największą dbałością.

Wiek dziecka: 6l.+

Recenzja Marcin o Wissper – zestaw z Kev i strojem

Marcin

Testowałem Simba WISSPER – ZESTAW WODNY ŚWIAT + KROKODYL i zabawka od samego początku okazała się strzałem w dziesiątkę.

Ania bawiła się zabawką na różne sposoby, bowiem szereg gadżetów, które znalazło się w zestawie okazało się bardzo przydatnych.

Poza tym sama Wissper budzi bardzo pozytywne emocje. Jest zabawką, która jest bezpieczna. Poza tym kolorystyka zabawek jest bardzo trafiona. Kolory są żywe i intensywne, ale nie drażnią.

Dodam jeszcze, że zabawka stwarza możliwości zabawy w kilka osób, a to bardzo ważne. W przypadku kilki osób zabawka nie musi być odbierana z rąk do rąk, ale każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wiek dziecka: 5l +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: