reklama

Wissper – zestaw z Monty i strojem

Nasza ocena: 

Wissper Zestaw z Monty i strojem dla lalki (Świat pustyni). Umieść surykatkę Monty i jej dwie towarzyszki w otworach wydmy i przekręcaj małego kaktusa po środku a figurki będą na przemian podskakiwać.

Szalej z Monty i jej parą przyjaciół, kurz i brud nie będzie straszny, gdy przebierzesz lalkę Wissper w dołączony tu strój safari i zmienisz buty. Zawartość zestawu: surykatka Monty 10 cm i 2 figurki surykatek 9,5 i 9 cm, wydma piaskowa z funkcją wyskoczni, strój safari, narycie głowy i buty dla lalki 23 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Anna o Wissper – zestaw z Monty i strojem

Anna

Wissper Świat Pustyni to produkt dobrej jakości, od lalki bije wielka radość. Podobają mi się żywe kolory oraz możliwość różnych kombinacji zabawy.

Lalka dobrze się sprawdza w odgrywaniu różnych scenek, sytuacji. Trochę szkoda jednak, że lalka nic nie mówi, ale z tego co mi wiadomo to jest na rynku również lalka interaktywna.

Wydma piaskowa z funkcją wyskoczni u nas sprawdziła się lepiej z małymi figurkami z jajek z niespodzianką – dzieci miały więcej radości jak te małe figurki wyskakiwały wysoko, aniżeli jak widzieli podskakujące figurki surykatek.

Zabawka zainteresowała zarówno mojego 5-letniego synka, jak i 4-letnią córeczkę, Synek chętnie bawił się wyskocznią, córka lalką, którą przebierała, czesała różne fryzury.

Ciekawe dodatki do lalki uatrakcyjniają produkt, moje dzieci odgrywały różne teatrzyki dobrze się bawiąc razem z Wissper i jej przyjaciółmi.

Dla mnie jako mamy najważniejszy jest fakt, że lalka jest dobrej jakości, jest kolorowa, uśmiechnięta, tak jak kolorowe i wesołe jest dzieciństwo moich dzieci.

Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Agata o Wissper – zestaw z Monty i strojem

Agata

Moja trzylatka miała przyjemność testować zestaw Wissper Świat Pustyni. Zabawka od razu wzbudziła zachwyt, mimo że córka nigdy wcześniej nie oglądała bajki, na której jest wzorowana zabawka.

W zestawie znajduje się ubranko dla lalki Wissper oraz 3 figurki surykatek (w tym Monty) oraz wydma. W wydmie znajdują się otwory na surykatki, które wyłaniają się z nich po przekręceniu kaktusa.

Dodatkowo otrzymaliśmy zestaw z lalką Wissper, figurką pingwina oraz akcesoriami do lalki.

Ogólne wrażenia są bardzo pozytywne. Już sobie wyobrażam zachwyt małej fanki bajki, skoro moja córka, która wcześniej nie znała małej Wissper była bardzo zadowolona.

Zestaw dedykowany jest dla dzieci od lat 3. Myślę jednak, że może też posłużyć młodszym. Pomaga rozwijać myślenie przyczynowo-skutkowe (przekręcanie kaktusa uruchamia surykatki) oraz ćwiczy małą motorykę.

Figurki surykatek są bardzo wygodne do trzymania także przez małe rączki i mają odpowiednią wielkość, by służyć także młodszym dzieciom.

Elementy na wydmie są dobrze przymocowane, więc nie zostaną łatwo oderwane. Bardzo ładna, żywa kolorystyka, elementy dokładnie pomalowane – a to dziś rzadko się zdarza.

Sama lalka jest bardzo sympatyczna i idealnie odwzorowuje swój pierwowzór z bajki. Ubranka w łatwy sposób się wymienia i również dokładnie odwzorowują te, które nosi bohaterka bajki.

Zestaw był dla nas także wstępem do poznania świata surykatek. Córka wypytała dokładnie o zwierzątka, miejsce ich życia i zwyczaje.

Osobiście lubię zabawki, które inspirują dziecko do zadawania pytań i dowiadywania się nowych rzeczy o otaczającym nas świecie. Opakowanie piasku kinetycznego i poszerzamy obszar sawanny, na którym królują surykatki.

Jedyny minus, który zauważyłam dotyczy samej lalki. Ciężko ją postawić ze względu na proporcje ciała do głowy, która jest duża i ciężka.

Nie jest to niemożliwe, ale zajęło mi trochę czasu, a córce się jeszcze nie udało. Może warto poszukać innych materiałów, zrobić głowę z czegoś lżejszego? Zmiana samych proporcji jest niemożliwa, ponieważ bajkowy pierwowzór wygląda identycznie.

Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Monika o Wissper – zestaw z Monty i strojem

Monika

Kiedy moja córeczka zobaczyła oba opakowania aż piszczała z radości. Już na pierwszy rzut oka było widać, że zabawki wyjątkowo przyciągają wzrok nie tylko dziecka, ale i rodzica.

Pięknie wykonana lalka z akcesoriami (aparat, fletnia pana, lornetka, szczotki do włosów, otwierana torebka na ramię) i sympatycznie wyglądające surykatki są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Lalka Wissper od razu budzi sympatię.

Śliczne włosy, zaczesane w warkocze, żal rozplatać. Jeżeli jednak nasza pociecha poczuje w sobie fryzjerską smykałkę może dowolnie zmieniać lalce fryzurkę.

Urok pingwinka Peggy jest wisienką na torcie. Moja córeczka doskonale zna (i uwielbia) bajkę Wissper, ale prawda jest taka, że nawet jeżeli dziecko nie zna tej bohaterki to laleczkę z pewnością pokocha.

Julka zabiera ją ze sobą, gdzie tylko się da. Jej koleżanki również pokochały tą laleczkę i doszło do tego, że proszę o nią w listach do Mikołaja :)

Same pozytywne opinie mogę dać także figurkom surykatek. Są wykonane z dobrego jakościowo plastiku. Dodam, że córce spadła ona z półki, a plastik w żaden sposób nie ucierpiał.

Prawdziwą atrakcją jest tutaj pokrętło w kształcie kaktusa, które sprawia, że każda z surykatek po kolei chowa się do norki. Figurki można w dowolnym momencie wyjmować z norek i bawić się tak jak podpowie wyobraźnia.

Bardzo fajny dodatek do lalki Wissper i wspaniałe jego uzupełnienie. Moja córka norki z surykatkami wykorzystała do budowy domowego zoo :) Tak jak mówię – ile dzieci tyle pomysłów.

Podsumowując – zainteresowanie mojej córeczki obiema zabawkami jest najlepszą ich rekomendacją. Dostała je już jakiś czas temu, ale nadal nie porzuciła ich w kącie i chętnie się nimi bawi, wymyślając im coraz to nowe przygody.

Zarówno laleczka, jak i surykatki wyglądają tak uroczo, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Myślę, że to fantastyczny pomysł na prezent dla każdej dziewczynki.

Wiek dziecka: 8l+

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: