• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
dzisiaj przyjeżdza mój brat ze Szkocji wiec obiad uszykowany pod niego przez mamuske;-):
zrazy wołowe, pyzy domowej roboty, buraczki na ciepło, mini-marchewka na ciepło:-) do tego domowy kompot z brzoskwiń,a na deser sernik:tak:

wszyscy się smiejemy wdomu, że dobrzez ze Mikołaj przyjeżdza to sobie podjemy przynejmniej;-):-p:-D
 
dzisiaj przyjeżdza mój brat ze Szkocji wiec obiad uszykowany pod niego przez mamuske;-):
zrazy wołowe, pyzy domowej roboty, buraczki na ciepło, mini-marchewka na ciepło:-) do tego domowy kompot z brzoskwiń,a na deser sernik:tak:

wszyscy się smiejemy wdomu, że dobrzez ze Mikołaj przyjeżdza to sobie podjemy przynejmniej;-):-p:-D
Faktycznie, menu robi wrażenie:tak::-D

U nas kopytka z sosem;-)
 
poledwiczki wieprzowe, ziemniaki, surówka z białej kapusty i szparagi:-)

moje dziecię też szparagowe, ostatnio tak mu smakowały ze nie mógł skonczyc jeść:-):tak::-D dobrze, że może je zajadać:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry