Kasiad
Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dostałam botwinkę na rynkuJak dostanę na rynku botwinkę, to będzie dziś taka zupka, bo strasznie nas ochota wzięła na bowinę. A jak nie to będzie szparagowa.
już się wywar gotuje :-)Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Dostałam botwinkę na rynkuJak dostanę na rynku botwinkę, to będzie dziś taka zupka, bo strasznie nas ochota wzięła na bowinę. A jak nie to będzie szparagowa.
już się wywar gotuje :-)
oj zjadłabym sobie zupkę z botwinki ;-):-)
/QUOTE]
Mi też Kasiad apetytu narobiła.Zostawie sobie wywar z dzisiaj i jutro zrobie,jak dostane botwinke.
Nie mam pojęcia,a mam gościa na obiad dziś....masakra....