• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
a mnie znowu uczulenie wysypało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jeszcze mam ślady po tamtym a następne wyszło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nie wiem co to może być bo mała ma na klatce piersiowej i na karku też drobne krosteczki i nie wiem czy u niej to potówki czy to samo :confused::cool:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry