spróbuj przecierać swoim mlekiemI potęzny jęczmien na oku,tydzien przed chrzcinami,siet...Macie jakies sposoby?Pierwszy raz mam.
i ziele świetlika lub rumianekObejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
spróbuj przecierać swoim mlekiemI potęzny jęczmien na oku,tydzien przed chrzcinami,siet...Macie jakies sposoby?Pierwszy raz mam.
i ziele świetlika lub rumianek
..nie wiem co jest ..smaruje ketonale.em i jem przeciwzapalne .....nadal bolidzieki całkiem zeszło.rozalka i jak oko?lepiej?
Wolfia wiem ,ze gdzie indziej pytałaś ale wróciłam do właściwego wątku
nadal nie jest dobrze..mogę obrócić głowa ale za chiny nie dotknę ramienia np uchem
Boli nie miłosiernie..nie wiem co jest..mówili ze krecz szyji ...ale nie powiedziałam nikomu ,ze uderzyłam się wcześniej wsiadając do auta..nie wiem co jest ..smaruje ketonale.em i jem przeciwzapalne .....nadal boli