Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Mysia ja też się jeszcze nie broniłam, ale mi nie musi promotorka nic podpisywać. Ponieważ nie zarejestrowałam pracy do 31 sierpnia jestem skreślona z listy studentów. Przy rejestracji pracy muszę napisać prośbę do dziekana o reaktywacje i mogę się bronićA o przedłużenie sesji prosi się jeśli do 31 sierpnia nie ma się wszystkich egazminów zdanych. Nie wiem czy tak jest na wszystkich uczelniach
Moja promotorka odesłała mi dzisiaj pracę i wszystko jest ok :-)

i to promotorka wtedy pisze list do dziekana i do tego podpisuje podanie o to przedłużenie.....i wkurza mnie, ze jej nie będzie to końca września, gdy ja to muszę zrobić...a miała być!!!


będą kłopoty...

a moja praca dopiero w toku sprawdzania...


Mysia a co studiujesz (raczej kończysz studiować)? I gdzie?

po którym pewnie nic nie będę robić..wiec zastanawiam się nad drugimi studiami...a ja znowu jakies uczulenie dostałamobsypana jestem na rękach i twarz jakby mnie posiekały komary ale tyle ukończeń to nie możliwe a jak swędzi
Robert sie śmiał że mam różyczkę albo ospę
![]()
ojej Gosia, wspolczuje, a wiesz na co?
A Robert niech sie nie smieje, tylko Ci wapno przyniesie!!!!
nie wiem kiedyś też tak miałam myślałam że to komary mnie tak pogryzły bo tylko dłoniach i twarzy mnie obsypało a na dodatek rano tak mnie żołądek bolał że o mało co bym zwymiotowała i obaliła się bo zrobiło mi sie słabo i do tego dreszcze :-(szybko poszłam się położyć po godzinie mi przeszły wszystkie objawy
no ale uczulenie zostało i swędzi okropnie 
a ja znowu jakies uczulenie dostałamobsypana jestem na rękach i twarz jakby mnie posiekały komary ale tyle ukończeń to nie możliwe a jak swędzi
Robert sie śmiał że mam różyczkę albo ospę
![]()

> i nie jest to na calym ciele tylko miejscami dokladnie tak jak by cos porzarlo.....siostra ma to samo moja mama tez...dzisiaj ida do lekarza
ciekawe co to za dziadostwo.....
