wiecie cos z tymi uczeleniami moze byc na rzeczy ostatnio moja mlodsza siostra trafila do szpitala bo tak ja wysypalo i to z nienacka cale cialo miala w bablach a kostki tak spuchniete ze szok
ale lekarze niestety nie wiedza od czego to jest dodadkowych badan tez nie wykonuja a zalecenie : wlasna obserwacja

ale lekarze niestety nie wiedza od czego to jest dodadkowych badan tez nie wykonuja a zalecenie : wlasna obserwacja



bo jak nie patrzec to wszystkie bylysmy i jestesmy nadal przeziebione....czekam wlasnie na wiadomosc od siostry bo jest u lekarza, ciekawe co jej powie

tylko wysypka i swędzi skubana 
mam przepisane lacoid Crelo i Claritine pewnie będe po tym świecić ;-)