reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ZIMA naszych pociech

Mateusz śpi w piżamce: bluzeczka + spodnie bez skarpetek :) Jak ubrałam, go w pajaca to wyskoczyły mu potówki :no:
Pozdrawiam
 
reklama
Maks śpi w pajacyku. zawinięty w taki duży polarowy koc jak w rożek i na to przykrywam go jeszcze jednym grubym ale lekkim kocem.
Jest przesłodki z tym spaniem - bo jak go odkładam to sam układa się na boczku i ściska w rączkach rożek kocyka, a ten wierzchni często jeszcze naciąga na siebie - tak lubi ciepełko przy zasypianiu :))))

Wczoraj jak do niego weszłam żeby zobaczyć czy już zasnął i czy się nie rozkopał to jak mnie usłyszał zdjął sobie koc z oczu popatrzył z wrzutem co się dzieje i kto mu przeszkadza, a potem spowrotem naciągnął go sobie na głowę :))) no to wyszłam, bo poczułam się zbędna ;)))

W ogóle zauważyłam, że śpi jak mu się podoba, tzn. sam przekręca się na brzuch, potem np. na boczek , a innym razem na plecy - mimo że ja zawsze odkładam go na plecy
 
Ja mam wrażenie że łóżeczko jest dla mojego dziecka za małe. Jak chce się przekręcić z jednego boku na drugi to brakuje mu miejsca i zaczyna sie denerwować:wściekła/y: A jak spi w naszym łóżku to kręci sie jak oszalały w jedną i drugą stronę;-)
 
Kuba dzis w nocy przeteleportowal sie na brzuch i tak spal. A jak sie obudzil to chyba sie troszke tego przestraszyl bo taki wrzask podniosl ze hoho ale przekrecilam go i dalej w kime.
 
Moj Kubula śpi w śpiworku, bardzo się wierci i cały czas był odkryty . Myślałam,że spiworek troszke ograniczy te nocne akrobacje ale nie przeszkadza w niczym Kuba i tak wali głowoą w szczebelki itp.
 
Selinka spi w pajacyku i spiworku w srodku ma bardzo cieplutko a i tak zawsze raczki i buziaczka ma zimniutkie , wiec jej chyba nie jest za goraco. W pokoju ma ok 19-21 stopni. Na zime mam juz cieplutki spiworek :-)
 
Filip śpi albo w bodziaku i w śpiworku, na to nakryty kołoderką, albo w jakimś pajacyku werulowym i przykryty kołoderką. Dopiero wtedy nie jest zimny kiedy sprawdzam w nocy.
 
Patryk od kilku dni sypia w bodziaku z dlugim rekawkiem i w spiworku. Pierwsze 2 noce wiercil sie i chyba mu ten spiwor przeszkadzal ale szybko sie przyzwyczail. Wczesniej spal w pajacykach z polaru ale w nich bylo mu zbyt zimno.
 
reklama
moja Agatka śpi w welurkowym pajacyku, bądź takim ciepłym bawełnianym, dodatkowo przykrywam ją kołderką
dałam sobis na razie spokój ze śpoworkiem, bo Agacie było za ciepło, denerwowała się i budziła w nocy
 
Do góry