reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

no moja mała też już na kolanach ląduje i pupka w górze, tylko jeszcze nos na podłodze:)) ale na razie raczkuje do tyłu-odpycha się rączkami i potrafi tak przepełznąć ze 3 metry:)) już nie mogę się doczekać raczkowania choć wiem, że wtedy to dopiero trzeba mieć oczy dookoła głowy:):szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Zauważyłam że Tina coraz częściej po przekręceniu na brzuch ląduje nie w pozycji żabki tylko na kolankach i dupsko wysoko a paszcza wtulona w łapki lub kocyk...może choć ona jedna będzie raczkować:confused::confused:
u nas ta pozycja też już nieustannie, ale irytuje się przy tym strasznie i wścieka okropnie bo po każdej próbie takiego przemieszczenia się w stronę zabawki jak podnosi głowę żeby zobaczyć czy się udało okazuje się ...że przesunął się , ale do tyłu:-D:-D:-D
 
Koga tez właśnie!!!!
Gadanie sie teraz rzuciło ruch stanął w miejscu i jest doskonalony....a w szczególności siedzenie i balans ciałkiem.z pozycji półleżącej podnosi się do siadania i czasem udaje się dłużej(3 minutki ,ale od czegoś trzeba zacząć) posiedzieć....W leżaczku MUSI być przypięta bi inaczej by wypadła,jak upadnie jej zabawka na podłogę to bokiem się przewiesza przez leżaczek i próbuje ją sięgnąć:shocked2::shocked2::shocked2: dobrze że ten sprzęt jest na dole szeroki i stabilny....(mam taką nadzieję)ale i tak jak widzę taką ekwilibrystykę to ją sadzam "poprawnie"
 
Julian wczoraj na widok taty roześmiał się i wyciągnął rączki, jak mój M pochylił się nad nim dostał jeszcze buziaka, czyli został obśliniony. :laugh2: Mój M był bardzo wzruszony, bo Julian po raz pierwszy tak zareagował na powrót taty z pracy. :tak:
 
No dziewczyny moj Kacperek wlasnie skonczyl 5 miesiecy :-).
W łóżeczku fika takie fikołki ze szok:szok: Całe szczescie ze robi to w dzien a nie w nocy. Ładnie się już sam dzwiga ale jeszcze nie siedzi. Czekam z niecierliwosia kiedy usiadzie no i kiedy bedzie ząbek jakikolwiek bo strasznie sie slini i jest bardzo marudny.
Śmieje sie od ucha do ucha wyciaga raczki po zabawki i zeby go oczywiscie wziasc na raczki.:laugh2: Mam nadz ze juz niedlugo bedze mogla napisac ze sam siedzi i ma zabka ale póki co musze byc cierpliwa. pozdrawiam serdzecznie.
 

Załączniki

  • Zdjęcie005_1.jpg
    Zdjęcie005_1.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 36
a moj Oliver chwyta rączkami stópki i chce je do buzki włozyc ale jeszcze nie sięga:-D ale uwielbia bawic sie stopkami i raczkami,dziwga głowke do siadu i w lezaczku mui byc przypięty bo sie dzwiga własnie,w łozeczku tez rózne akrobacje ćwiczy ale na brzuskzu zbytnio lezec nie lubi,przewraca sie na boczki:tak:
 
Mój się jakiś leniwiec zrobił jeśli chodzi o przewroty...:sorry:Tylko siadanie mu w głowie:-D
Stopki wciaz sa obserwowane ale na razie tylko je podłapuje, za to uwielbia maltretowac swoje klejnoty:-D

Ma Dunia na pewo twój mąż był zachwycony, mój synuś usmiecha sie na widok taty ale raczek jeszcze nie wyciaga
 
Ostatnia edycja:
reklama
Konstancja jak chce iść do kogoś na łapki to rączki wyciąga np do taty,dziadka i kolegi oraz ciotek licznych.....:tak::tak:co wzbudza ogólny entuzjazm i śmiech(woli facetów a jak gust się jej nie zmieni to za zięcia będę miała wysokiego bruneta w okularach:-D:-D:-D)Jeśli ktoś się jej nie podoba(lub coś) to rączki do tyłu cofa razem z całą sobą (teściową tak zrobiła:cool2::cool2::cool2:)
 
Do góry