reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

Moje szczęście potrafi pięknie ulewać!!!a w szczególności kiedy ma reakcje alergiczne... Dziś po nakarmieniu i odbiciu położyłam sobie Konstancję na dekolcie i w żartach powiedziałam że jak ma życzenie sobie chlupnąć to niech się nie krępuje.Na odzew nie musiałam długo czekać serwatkę miałam na koszulce za stanikiem,pod pachą:szok: i między piersiami a dzidzia buzię miała brudną po same oczy,ubranko do zmiany... Takie mam zdolne dziecko:-D:-D:-D
Nie zazdroszczę ale niestety podzielam zdolności bo i mój Maks pięknie ulewa... do tej pory ulewał jak mu się nie odbiło (czyli prawie zawsze) a teraz zaczął odbijać i już się cieszyłam, że nie będzie tyle ulewał ale gdzie tam... nawet i pół H po jedzeniu jak na brzuszku wyląduje to ulewa...
 
reklama
moja malutka umie juz trzymać gówkę jakis czas prosto :) i co raz fajniej jej wychodzi "gadanie" :))) taki sobie troszkę pogada codziennie :) jakieś aaaa czy cos podobnego :)
 
mój młody pięknie trzyma już głowę, polubił leżenie na brzuszku (moim, ale lepsze to niż nic;-)), zazwyczaj beka po jedzeniu, a jak nie beknie to mu się nie ulewa, bo zawsze chwilkę go ponoszę w pionie, wydaje z siebie coraz więcej nowych dotąd nieznanych dźwięków, coraz częściej dotyka twarzy, ładuje łapki do buzi, pociera oczy, trzyma mocno swoją pieluchę flanelową - nie wiem czy świadomie czy to taki odruch zaciśniętych piąstek:baffled:
 
dzis moja niunia "zauwazyła" karuzele bo póki co zachwycała sie tylko muzyczką a dzis zobaczyła zabawki i że sie krecą -zabawne to było :-D te wodzenie oczkami hihi:-D
 
mojemu mlodemu sie super ulewa jesli juz o tym mowa chlusta na odleglosc, gdyby byly jakies zawody to pewnie by je wygral, nawet 2-3h od karmienia potrafi nagle takiego chlusta zadac mamie i to w tak niezlliczonej ilosci ze jestem cala w mleku badz serku, lekarz powiedzial ze moze to potrwac do 6mies, a ulewa mu sie od pierwszego jedzonka.
 
reklama
Do góry