reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

Moja Gaja jakiś czas temu odkryła swoje rączki, a wczoraj zauważyłam, że coraz bardziej nad nimi panuje, potrafi już złapać mojego palca i włożyć go sobie do buzi, z trudnościami, ale wychodzi :-D
 
reklama
nie chce cie straszyc ale moja mała tez zaczeła ładnie przesypiac po 5-6 godzin tak przez tydzien i potem jej sie odmieniło ;/ max. 4 godz, a wieczorne karmienie trwa nawet 5 godz do 1-2 w nocy, masakra.
U mnie to samo... :dry: Z jednego karnienia nocnego teraz zrobiły się dwa, czasem w porywach nawet trzy. :confused2: No ale Julian zdrowo rośnie i potrzebuje coraz więcej pokarmu. ;-)
Praktycznie od urodzenia potrafi ssac paluszki i robi to coraz sprawniej, częściej i z coraz większym uwielbieniem i zapamiętaniem, robi to tak intensywnie ze slychać z drugiego konca mieszkania - głodomorek mały.
Piąstkę ładuje sobie do buzi bardzo sprawnie, ale dobrze zapakować sobie kciuka do buzi zdarzyło mu się tylko kilka razy. ;-) A ciumkanie to słychać w całym domu. :-p


Ostatnio Julian robi się coraz bardziej kontaktowy: gada z nami i zabawkami, gama dźwięków bardzo mu się powiększyła i zaczyna się głośno śmiać. :-) No i ten szeroki bezzębny uśmiech na nasz widok – sama słodycz. :-D
Zaczyna też powoli składać rączki i trącać nimi zabawki, na razie nic nie chwyta bo najczęściej ma zciśnięte piąstki. ;-)
 
A mnie dziś córcia wprawiła w zdziwienie w łapce miała smoczka,ale trzymała go za tą końcówkę która powinna być w buzi,nie wiem jak to zrobiła???I zupełnie świadomie trąca tygryska wiszącego nad matą.
 
mój zbój :-D jak lezy w bujaku i ma nad soba mostek z zabawkami to najpierw do nich gada zwlaszcza do swinki a potem zaczyna ja boksowac:-)
juz coraz bardziej rozgadany sie robi, a i jak pokazuje mu język to on tez próbuje i coraz lepoiej mlodemu to wychodzi:-D
 
u nas Maks przewraca misia z którym rozmawia :d gorzej, że nie umie go podnieść i się wtedy denerwuje
 
Moja kochana córeczka z okazji Dnia Mamy zaczyna wydawać z siebie śmieszne dźwięki, coś w stylu "taa" i inne ;-)
I główkę już sama podnosi i trzyma :-)
Och, rosną nam dzieciaki :happy2:
 
Moja Majeczka wczoraj zaczęła świadomie się uśmiechać - co prawda tylko do mnie, ale to sprawia wiele radości :tak:. Kocham moje dzieciaki. :-):-):-)
 
Moja Majeczka wczoraj zaczęła świadomie się uśmiechać - co prawda tylko do mnie, ale to sprawia wiele radości :tak:. Kocham moje dzieciaki. :-):-):-)
to jest cos pieknego....moja na rekach jak ja trzymam i daje jej w usteczka caluski to cieszy sie jak wariat...
pierwszy usmiech dziecka jest piekny...nigdy nie zapomne jak moja pierwszy raz swiadomie sie odusmiechnela sie do mnie....:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Moje szczęście potrafi pięknie ulewać!!!a w szczególności kiedy ma reakcje alergiczne... Dziś po nakarmieniu i odbiciu położyłam sobie Konstancję na dekolcie i w żartach powiedziałam że jak ma życzenie sobie chlupnąć to niech się nie krępuje.Na odzew nie musiałam długo czekać serwatkę miałam na koszulce za stanikiem,pod pachą:szok: i między piersiami a dzidzia buzię miała brudną po same oczy,ubranko do zmiany... Takie mam zdolne dziecko:-D:-D:-D
 
reklama
moja Hania smieje sie (nie wiem czy do mnie czy ze mnie) i zaczela wydawac dzwieki inne niz placz. mowi aaaaa i eee. no i podnosi glowke juz tak na pare sekund
 
Do góry