Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


ja tak mam teraz + zmywalna farba na sciane (a nawet szorowalna - trzeba to zaznaczyc, ja mam super jakosc z tikkurili, ale to drozyzna jest, a farba taka az 'gumowa') i jest super. w ciagu dwoch lat szorowalam dwa razy, przed swietami
i nie dlatego, ze lubie sobie w syfku pomieszkac ;-) nic nie widac, naprawde! no fakt, ja mam dosc ciemna sciane (pomarancz), moze to i to. a zawsze nad sama kuchenka mozna dac dodatkowy rzad kafelek. dla mnie to wyglada zdecydowanie fajniej niz zwykle kafelki :-) ale co kto lubi ;-)
tlumacze sie ;-)

mialam kiedys jakis dziwny plyn, nie wiedzialam do czego, bo niemiecki. i zuzylam go calego, byl mega zajebisty, wiec chcialam kupic nowy, wpisalam w google i wyszlo
