reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

:-)
Cóż za wspaniała noc:-)Olisiek znowu przespał 6 godzin, obudził się o 5 najadł się i spał do prawie 8 najadł sie znowu i teraz grzecznie leży w łóżeczku a ja mogę zjeść śniadanko i wypić spokojnie kawkę.Grzeczny syneczek:tak:
A dzisiaj wieczorem mąż zabiera mnie do kina:-D:-D
Asiu a Ty się kuruj żeby Boryskiem mieć siły się zajmować i go nie zarazić.Polecam ci inhalacje-mi pomogły jak byłam chora- z szałwii i rumianku.A najlepiej to jutro maszeruj do lekarza!Teraz grypa panuje i łatwo ją z przeziębieniem pomylić.
Ciekawe co tam u Anji i Nadii?Pewnie jutro do domku idą........
 
reklama
zgłaszam się jako ciągłe 2w1!! :baffled: wczoraj cały dzień w szpitalu, niestety jedynie na izbie przyjęć... kazali mi zrobić lewatywę (tzn coś w tym rodzaju bo to miał być środek co wywołuje też akcję porodową i powoduje wypróżnienie), po czym wysłali na jakieś badania, potem spacer 3razy dookola szpitala żeby rozruszać mięsnie, wtedy badanie ginekologiczne... i dupa! szyjka macicy wciąż długa :baffled: wiec podali jakiś zastrzyk (a ja myślałam ze to tylko kroplówki są na wywołanie porodu!) i też nie dostałam skurczy, zrobili też masaż szyjki macicy (cholera, już nigdy więcej!!) żeby pobudzić akcję; no i się mnie pyta lekarz czy chce zostać na oddziale czy jechać do domu, więc mu mówię że do domu bo mieszkam 3ulice dalej więc zdążę dojechać, a byłam juz tak zmęczona i obolała cała że marzyłam o łóżku!!
a dziś rano jak byłam siusiu zauważyłam pełno śluzu z krwią, wiec dzwonie do swojej ginek a ona mówi ze to czop śluzowy i pewno dziś się zacznie na dobre i że jak dostane boleści (jakich boleści, boli od tygodnia!!) to mam ZNOWU jechać do szpitala!! oby to był już ostatni raz!! :szok::szok:
 
Dziuba to znaczy, ze szujka zaczeła ci sie skracac i rozwierac, to przez ten masaż. Współczuje to okropnie boli, bo ci po porstu przebijali ujscie macicy, zeby przyspieszyc skurcze.
Ja zaraz ide na KTG i nic poza tym sie nie dzieje. Wsciekłam sie jak tylko na męża bo przelał kwiatki k....wa, nie zapytał o to czy juz kwiatków nie podlałam. Płakac mi sie chce, bo mi moj szczawik brazylijski przegnije. :-(
 
Faktycznie mało już nas w jednym kawałku :) Dziuba moja siostra miała ten masaż szyjki, też powiedział, że nigdy więcej. Ja do terminu nie dam się na to namówić, ale potem, pełna desperacja. Jeszcze osiem dni. Dłuży się strasznie. Za ciężka jestem na cokolwiek. Siedzę przed telewizorem lub komputerem i czekam na Ciebie Oleńko, choć już do Mamy !!!!
 
agnie- ale ja też sie super czuje, mogłabym robi wszystko, a tu nagle szok, za 2 dni rodze bo rozwarcie na 2 palce, takie objawy mi sie podobaja:)
no ciekawe, może faktycznie urodzimy razem:)
 
Albiniec- takie wpadki nasi maja naczęsciej, ale pewnie chciał dobrze:) głowa do góry, nie ten i jeszcze nie jeden zostanie przelany wodą przez Twojego mężusia:)
 
Albi ja się łudzę że skoro czop odszedł z krwią to poród naprawdę jest juz blisko!! ale skurczy nie ma dalej :confused:
joaaa ja też mam rozwarcie na ciasne 3palce i co z tego, cholera i tak wypuścili mnie jeszcze do domu, no ale moze się dziś rozkręci! na wszelki wypadek wzięłam gorącą kąpiel co by być przygotowana, kupiłam sobie 1,5l wody i właśnie wybieram się na długi spacer :-)
 
reklama
Cześć mamusie!!!
Właśnie wczoraj wróciłam ze szpitala już z synusiem:-)
maleństwo urodziło się 4 stycznia o 12.15 , waga 3500, 52 cm..
trochę nam się przeciągnął pobyt w szpitalu ponieważ mały dostał żółtaczki:wściekła/y:
ale już jest ok:tak:
no i nastąpiła zmiana imienia z planowanego Patryka na Kubusia!!!!!!:-D
 
Do góry