reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

reklama
Weroneczka jestem po wizycie i pomęczyłam pediatrę w sprawie tych zielonych kup.. Kuba ma jeszcze krostki na policzkach i brodzie (takie o jakich pisze Ehtele) bałam się, że te krostki i zielone kupy to skaza białkowa.. okazało się, że te krostki to trądzik i białe czubki mam traktować spirytusem, a całość przecierać wodą przegotowaną z nadmanganianem potasu.. co do zielonych kup.. to powiedziała, że skaza może dawać tylko objawy z przewodu pokarmowego...:( w każdym razie ja od soboty odstawiłam nabiał (a jadłam go bardzo dużo, praktycznie w każdym posiłku) i Kuba robi już żółte kupy, więc moja lekarka stwierdziła, że w moim przypadku to raczej nie skaza, a zbyt duża ilość nabiału.. i kazała na 10 dni odstawić całkowicie nabiał, a potem spróbować w małych ilościach.. i wtedy może nie będzie on wpływał na kupy.. plus przepisała kropelki biogaia..
 
dziewczynki, a takie pytanie - czy trzeba te krostki w ogole czyms przemywac?? moj jak mial, to gora 2-3 dni i samo schodzilo. ja twarzyczke myje tylko przegotowana woda. bardzo rzadko smaruje kremem Wedeli do twarzy. i co jeszcze zauwazylam u nas - strasznie schodzi skorka na glowce - miedzy wloskami - czy to normalne??
 
ehtele jak się cieszę, że to napisałaś! Julka tez to ma, jak spi prawie nie widać, a przy płaczu czerwone,,, też tylko na buzi, i maja białe czubki... dzisiaj jakos tego więcej szczególnie na czole... az sie przestraszyłam, bo do tego dzisiaj bardzo placze:(

co do kup u nas też były zielone i mocno sluzowate, przeszło samo 3 dni temu, diety nie zmieniłam, terazm mamy sliczne , żółciutkie, ciekawe czy ten stan się utrzyma, niestety razem z ładnym kolorem kupki przyszy problemy z jej wydaleniem i mała trochę się męczy.
 
ehtele jak się cieszę, że to napisałaś! Julka tez to ma, jak spi prawie nie widać, a przy płaczu czerwone,,, też tylko na buzi, i maja białe czubki... dzisiaj jakos tego więcej szczególnie na czole... az sie przestraszyłam, bo do tego dzisiaj bardzo placze:(

co do kup u nas też były zielone i mocno sluzowate, przeszło samo 3 dni temu, diety nie zmieniłam, terazm mamy sliczne , żółciutkie, ciekawe czy ten stan się utrzyma, niestety razem z ładnym kolorem kupki przyszy problemy z jej wydaleniem i mała trochę się męczy.

no to syfki szybko powinny po spirytusie zniknąć:p u mnie już się poprawiło...
 
Moja sie chyba moim mlekiem nie najada, bo sie budzi co 15-20 minut i woła dalej i tak bylo dzisiaj cały dzień.. teraz dałam butle i śpi jak zabita-zobaczymy jak długo:p

ale niestety Bebiko idzie w ruch non stop i ze 2 razy dziennie butlę dostaję..

czasami pomaga tylko cycuś i spi, a czasami kropla modyfikowanego na dokładkę-dosłownie:)
 
reklama
Do góry