reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

Kurcze kolor kupy mnie mniej martwi ale bardziej jej zapach. Zapach kupy zrobił sie mega kwaśny. Podaje bio gaje i zobacze czy przechodz czy nie . I narazie zrezygnowałam z mleka krowiego:( Napiszcie jak u was wyjasni sie z tymy kupkami
 
reklama
Kochane moja mala ma odparzonka pupke:( Zmieniam jej pieluszke co 2h-3h i po kazdej kupce i nie wiem dlaczego ma odparzenie:(czerwona pupka i krostki :(
smaruje sudocreamem ale g.. daje...tak juz od tygodnia..
 
Kochane, moja mala dzisiaj miała już 3 mega wodniste kupy, w zasadzie sama woda... to chyba biegunka niemowlaczka???

poradzcie co mam robic, chyba trzeba szybko do lekarza...???
 
dziewczyny mój Mały dostał takich jakby podskórnych małych grudeczek na całej buźce. Nie jest to zaognione, nie czerwone ale blade, nie ma żadnych ropnych miejsc. ale grudki są, skórka nie jest wcale gładka. Co za cholera??? :baffled:
Czekolada a czym myjesz pupcię? Najlepiej czystą wodą i kawałkiem pieluszki, nie trzeć a suszyć i myć "punktowo".
A co do zielonych kupek to zapamiętałam ze szkoły rodzenia - znaczy że dzidziuś reaguje źle na coś, co mamusia zjadła.
I jeszcze jedno pytanie - wasze też tak pierdzą? Karol normalnie jak purkawka, cały czas wzdęty, cały czas purka, kupy z tego nie ma żadnej, a co się nastęka to jego :baffled:
 
No właśnie, mój też się odparzył po chusteczkach... spróbuj odstawić na rzecz miseczki z ciepłą wodą. Nam pomogło. Chusteczek bedę używać, jak Karol podrośnie, do rąk czy buźki. Bo póki co chyba pupcie jest za delikatna na nie :)
 
Hej dziewczyny, u nas była parę dni zielona kupka i przeszło. Teraz książkowa jajecznica, może więc i u Was przejdzie?
Co do prutania, to byłam przerażona jakie dzwieki wydaje Misiu w trakcie snu, normalnie bałam się, żeby w trakcie prutania nic mu się tam nie stało i jak byłam u pediary zapytałam. Te głośne pierdki są jak najbardziej prawidłowe. Teraz zaczęły się u nas kolki, więc jak słyszę głośne prutnięcie, to jestem bardzo szczęśliwa, bo to znaczy, że małego nie będzie bolał brzuszek...
 
Moja mała purka też bardzo często i bardzo głośno:) Oooo nawet teraz dała o sobie znać haha:)
Zielone kupki przytrafiły nam się kilka razy ale innych niepokojących objawów przy tym nie było więc nie panikowałam.
Co do chusteczek nawilżanych to straszne ZŁO, używam tylko na wyjeździe, bo są strasznie klejące mam wrażenie, a w domu ciepła woda plus płatki kosmetyczne, potem krem NiveaBaby i jak na razie odparzeń brak.
 
reklama
nasz tez mila pupcie strasznie czerwona po chusteczkach pampers (w szpitalu stosowali). teraz jak zrobi pisiu uzywamy tylko suchych chusteczek, a przy kupci - chusteczek penaten sensitive - sa swietne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry