reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

też od wczoraj używamy szamponu w piance plus krem musteli na ciemieniuche stelaker. dzisiaj drugi raz miała aplikowane i ciemieniuchy prawie nie ma, bardzo polecam, a szampon jest o 1 dnia życia , nie sądzę żeby zawierał kwas salicylowy, mam przed soba pudełko od kremu nie ma kwasów, później sprawdze szampon.
Byłam przeciwna musteli ze względu na parabeny w większości kosmetyków, ale jednak faktycznie są dobre, teraz chce kupić cold cream na zimowe spacery, podobno jeden z niewielu zapobiega czerwonym policzkom
jesli to dokladnie ten szampon, to skladnikiem zluszczajacym jest wlasnie kwas salicylowy
MUSTELA BEBE SZAMPON W PIANCE + GRATIS!! (1272915122) - Aukcje internetowe Allegro
ale kwas salicylowy na główke-ciemieniuche jest naprawde dobry i jak sie ma do watroby? nie łyka go dziecko
a cold crem w klinice dermatologii pani doktor dermatolog dzieciecy nam go polecała
jak sie ma to do watroby? Ano tak, ze kwas wchlania sie mimo wszystko przez skore do krioobiegu i wraz z krwia trafia do watroby. Mam tylko nadzieje, ze ilosc jego jest stosunkowo niewielka.
 
reklama
reklama
Do góry