reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA NA START (c.d Newfie)

a wiecie może, czy ten ręcznik z kapturkiem od razu większy kupić, tzn. 100x100 cm, czy taki po 80cm wystarczy? I ile tych ręczników kupić?
 
reklama
Jesli chodzi o nakladki stosowalam Avent, a reczniki mialam dwa i te wieksze a potem kupilam juz normalny wielki, wygodny i tyle.
 
ja mam pytanka, głupie, ale musicie wybaczyć:
-czy jak urodzimy i będzie ciepło w lipcu rzeczywiscie, to takie malusie bobo wystarczy w samo body ubrać, czy to za mało?
-czy takie body nie będzie drażnic pępusia?
-jak to jest z tym oilatum, bo to jest tłuste, a co z włoskami-myć szamponem?
 
włoskom nie zaszkodzi na tłusto, a nawet lepiej - ciemieniucha :)
I też się ciągle zastanawiam, jak ubierać tego noworodka. Bo to niby lipiec, ale noworodki lubią ciepło...
 
ja mam pytanka, głupie, ale musicie wybaczyć:
-czy jak urodzimy i będzie ciepło w lipcu rzeczywiscie, to takie malusie bobo wystarczy w samo body ubrać, czy to za mało?
-czy takie body nie będzie drażnic pępusia?
-jak to jest z tym oilatum, bo to jest tłuste, a co z włoskami-myć szamponem?
ja mysle ze jak bedzie goraco to bodziak (rampers) i przykryte pieluszka... :tak:
nic sie z pepusiem nie stanie ;-)
ja uzywam od 15 miesiecy emulsji "Oilatum" i NIC wiecej! zadnych szamponow, balsamow, oliwek... Kris ma piekna skore i wloski tez :tak:
 
perła dzięki wielkie-w krótkich żołnierskich słowach:-)

mam taką obawę, że nie będę umiała odpowiednio ubrać dziecko i będa mnie pokazywać na ulicy palcami- matka wariatka :-D
 
z oliatum to bardzo zalecaja kompiele bo nie uczula i nie trzeba zadnych oliwek potem ,wystarczy to .tym bardziej jesli rodzimy latem to małe sie poci na pleckach i główce i z ta oliwka tez nie wolno za bardzo przesadzac bo jest jeszcze gorzej ,i sie dzieciaki wiecej odparzają ,najbardziej polecana na głowke jak jest cimieniucha.
reczniki ja dla małego miałam jeden z kapturkiem i jeden mały a w domu to jeszcze ze dwa wieksze.
tak jak perla napisała same bodziaki i pieluszka i oczywiscie czapeczka bawełniana,ja tak woziłam i nie miały zadnych uczulen a rodziłam obydwoje w lipcu w najwieksze upały
 
perła dzięki wielkie-w krótkich żołnierskich słowach:-)

mam taką obawę, że nie będę umiała odpowiednio ubrać dziecko i będa mnie pokazywać na ulicy palcami- matka wariatka :-D

Ewald ja mam podobne obawy!
Zawsze się zastanawiam skąd będę wiedzieć czy dzidzie nie ma za ciepło lub za zimno!! Przecież samo mi nie powie :-))
 
reklama
asim bedziesz wiedziała napewno ,poprostu trzeba patrzec zeby nie przegrzac bo jest wtedy o wiele gorzej niz jakby miało miec troche chłodniej jak bedziesz dziecku sprawdzac czy ma plecki suche i bedzie miało cieple (nie gorace ) to znaczy ze jest akurat
 
Do góry