reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki w czasie ciaży

Witam babeczki:-)

Jak tam samopoczucie dzisiaj?

Mnie od rana męczy kalafior..... a do 21 to raczej sobie go nie zjem... bo w pracy jestem :eek:
 
reklama
Mój tez w pracy do 18, a zanim wróci do domu i zrobi bedzie 19 albo później, a zanim by do mnie dojechał to ja juz bede konczyc prace :laugh:
 
Kurka a mnie mdli jak widzę ten wątek:baffled:, bo generalnie mam zachciankę tylko na to żeby w końcu żarcie przestało śmierdzieć. Mam węch jak pies myśliwski , bleeeeeeeeeeeeeeeee.:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
A ja wczoraj mojego wysłałam o 21.30 po sernik, ktory zobaczylam w niani, meczylam go pol godziny zeby go kupił, w koncu poszedl i kupil mi keszcze rolade z bita smietana ktorej też mi sie nagle zachcialo:-D:-D
 
dopiero teraz przejrzałam co pisałyście ;-)

truskawki to jest to!
najgorsze, że nie można ich teraz nigdzie dostać :wściekła/y::-:)-(

ale za to wczoraj poszłam do wedla i zamówiłam sobie ogromny deser truskawkowy (mniam!!) z sorbetem truskawkowym, syropem truskawkowym i oczywiście truskawkami! ;-):tak::-D
coś wspaniałego!!!:happy:
 
reklama
Do góry