reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola:)

reklama
Dziewczyny ale nasze dzieci nie są święte i mają kropla w kroplę takie zachowania jak inne:tak: w domu może nam się wydawać że to dziecko idealne a tam pokazuje rogi.
Nie zapatrujcie się tak ślepo w maluchy bo można się na tym ostro przejechać:tak:;-)

Ja się nie przejmuję tym ze ktoś mojemu dziecku zrobi "niegroźną" krzywdę itd a od pilnowania i UCZENIA są przedszkolanki. Co innego jakby moje dziecko notorycznie wracało np. pogryzione.

A że się naśmiewają... fakt, że to co wynosisz z domu jest ważne, ale też dzieci są z natury szczere i nawet niechcący potrafią urazić kolegę/koleżankę.
 
dziewczyny czy któras z Was jest z WARSZAWY BEMOWO?
poszukuje jakiegoś żłobka dla Hani... i moze któraś może coś polecic?:)
 
Asia - ja Ursus, Włochy i Ochotę mam mniej więcej rozpoznaną jeśli chodzi o państwowe... prywatnych jest sporo - trochę znam osób posyłających dzieci do ursuskich.;-) A że moje dwie panny państwowych placówkach wylądowały, nie musiałam szukać prywatnego. Wiem, że niektóre prywatne przedszkola przyjmują dzieci od 2,5 roku odpieluchowane;-)
 
dziewczyny czy któras z Was jest z WARSZAWY BEMOWO?
poszukuje jakiegoś żłobka dla Hani... i moze któraś może coś polecic?:)

Asia ja jestem z Bielan, i na Bielanach (na Kleczewskiej) Alicja chodzi do Republiki Malucha Kluby Malucha Warszawa - Republika Malucha. Oni mają jeszcze żłobki w Ursusie (może Ana coś słyszała) i właśnie na Bemowie.
Ja z tego na Bielanach jestem zadowolona, natomiast nie wiem jak jest w innych - w każdym razie właścicielka jest chyba jedna.

Wiem że na Bemowie jest żłobek na Obrońców Tobruku, tam w tych apartamentowcach na wysokości Fortu Bema. Mojej koleżanki dziecko tam chodzi chyba odkąd miała 8 miesiecy i była zadowolona.
 
Asia.lisz ja mam kuzyzna na bemowie, posyłają mała do przedszkola odkąd skońcyzła 2 lata. jak ci się bardzo nie śpieszy to w święta postaram się dopytać.
 
reklama
dzięki dziewczyny....
Poszukuje coś prywatnego - bo potrzebuje od lutego. Chce wrócić na cały etat do pracy - i potrzebuje opieki dla Hanulki tak od 13.00 do maks 18.00. Więc dziennie maks 5 h, ale też nie każdego dnia. Bo pracuje tez w weekendy wiec w tygodniu będe miała wolne....
Znalazłam kilka koło siebie prywatnych, ale nie mam na ich temat żadnych opini.. a boję sie ryzykowac..
wogóle nie wiem czy bede potrafiła tak oddac Hanie - wiem że to nic złego ale ja taka "głupia".
Ceny wahają się tak od 700-950 złoty...
myśle czy na te 5 h pownnam brac z wyżywieniem... czy się opłaca. Czy lepiej dać jej jakiś serek, zupke w kieszeń :)
 
Do góry