reklama

Co musisz wiedzieć w ciąży o konflikcie serologicznym? Webinar 10.12

Jesteś w ciąży? To wspaniała wiadomość! Dlatego chcemy, żebyś jak najlepiej zadbała o zdrowie swoje i swojego dziecka. Czy wiesz, że statystycznie w przypadku co dziesiątej ciąży (kiedy kobieta ma Rh- a mężczyzna Rh+) dochodzi do rozwinięcia się konfliktu serologicznego?

Co to oznacza, jakie warto zrobić badania, jak zadbać o bezpieczeństwo zarówno mamy, jak i maleństwa, gdzie szukać bezpłatnej pomocy, opowie podczas webinaru prof. dr hab. n. med. Mirosław Wielgoś.

Profesor Mirosław Wielgoś jest Konsultantem Krajowym w dziedzinie Perinatologii oraz uznanym w kraju ekspertem w dziedzinie konfliktu serologicznego. Rektorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Główne zainteresowania medyczne Profesora skupiają się wokół zagadnień związanych z patologią ciąży, perinatologią, diagnostyką, terapią płodu oraz ultrasonografią. A  w latach (2014-2016) był Kierownikiem I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii WUM.

Serdecznie zapraszam Cię na rozmowę - 10. grudnia o godzinie 16:00. Na forum - możesz wcześniej zadać pytania, kliknij w link.

Możesz również przeczytać artykuły, które przygotowaliśmy w ramach kampanii Przyjaźni Mamom RH-