Rusza autorska szkoła rodzenia Izabeli Dembińskiej w FamilyClinic

Dołącz do grona przyszłych MAM, które chcą optymalnie przygotować swoje ciało do porodu. W FamilyClinic startują zapisy do szkoły rodzenia Izabeli Dembińskiej wybitnej położnej i psycholog, autorki książki „Rodzić można łatwiej”.

Pierwsze zapisy do autorskiej szkoły rodzenia jednej z najlepszych położnych w Polsce -  Izabeli Dembińskiej, prowadzonej w przychodni FamilyClinic (ul. Kaliny Jędrusik 9 na warszawskim Żoliborzu) będą przyjmowane już w połowie grudnia. Program obejmować będzie cykl 5 spotkań, każde po 3h (według zapotrzebowania).

Kameralne zajęcia (4 pary w grupie) prowadzone będą w formie wykładowo-warsztatowej, zapewniając możliwość zaangażowania, dyskusji, ćwiczeń i bezpośredniego kontaktu z prowadzącą.

Podczas zajęć pod czujnym okiem położnej, przyszłe mamy dowiedzą się jak świadomie wykorzystać ciało podczas porodu, zrozumieć istotę porodu oraz jak wykorzystać techniki odpowiedniego oddychania, aby poród był łatwiejszy.

Na czym polega wyjątkowość tej szkoły rodzenia? Jako jedyna, nowatorsko łączy wszystkie aspekty oraz wiedzę, którą powinien mieć każdy rodzic oczekujący dziecka. Autorski program szkoły rodzenia, oprócz standardowych zajęć z położną obejmuje więc również zajęcia prowadzone przez:

  • fizjoterapeutę uroginekologicznego
  • fizjoterapeutę niemowląt
  • doradcę laktacyjnego.

Ponadto przyszłe mamy wezmą udział w kursie I pomocy noworodkowej prowadzonym przez ratownika medycznego oraz w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem produktów marki La Millou. Problemy tematyki okołoporodowej będzie można rozwiać z prawniczką Marzeną pilarz-Herzyk @mamaprawniczka.

Zapisy do Szkoły Rodzenia Izabeli Dembińskiej będą przyjmowane na https://familyclinic.pl/ oraz telefonicznie (22) 233 00 16.

Izabela Dembińska - Założycielka Medical Pregnancy Training, Medical Postnatal Training oraz „Ćwicz z położną”. Położna, instruktor rekreacji ruchowej, instruktor pilates, propagatorka świadomej pracy z ciałem w okresie ciąży, wykładowca szkoły rodzenia, uczestniczka licznych konferencji położniczych, pasjonatka mentalnych form pracy z ciałem. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo oraz pięcioletnich studiów psychologii. Wiedzę praktyczną zdobywała już w trakcie studiów w jednym z najnowocześniejszych szpitali – Specjalistycznym Szpitalu Św. Zofii w Warszawie. Obecnie zawodowo związana jestem ze Specjalistycznym Szpitalem „Inflancka” oraz Szpitalem Praskim w Warszawie.

Ocena: Jeszcze nie ma ocen...

Kliknij, żeby dodać swój głos

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: