reklama

Cotoons – Domek kształtów

Nasza ocena: 

Domek kształtów to urocza, kolorowa zabawka, które ma walory nie tylko wizualne, ale przede wszystkim edukacyjne. Domek posiada 4 różnokolorowe drzwi, do których dołączone zostały cztery różnokolorowe klucze, każdy jest zakończony innym kształtem.

Dodatkowo kolorowe klocki, które dopasowuje się do kominów lub okienek w domku. Każdy klocek jest zakończony figurką w kształcie zwierzątka: lwa, małpki oraz żabki i zebry.

Jak się domyślacie domek pełni rolę sortera. Dodatkowym urozmaiceniem jest pokrętło umieszczone na dachu, które nie tylko ułatwia podnoszenie zabawki, ale również wydaje dźwięki. Zabawka dostępna w dwóch kolorach: różowym i niebieskim. Wymiary: 28 x 23 x 23 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Gabriela o Cotoons – Domek kształtów

Gabriela

Domek jest bardzo kolorowy, ładnie wykonany, ma kilka możliwości zabawy. Spełnia rolę sortera i po części tablicy manipulacyjnej.

Jest bezpieczny i wytrzymały. Dzięki poręcznej rączce i niskiej wadze dziecko może go nosić. Ogólnie produkt bardzo przyjemny i stwarzający wiele możliwości zabawy.

Wady - kolor pomarańczowy i żółty są bardzo do siebie zbliżone. Dziecko, które rozpoczyna swoją przygodę z kształtami i kolorami może mieć trudności w rozróżnieniu kolorów.

Kluczyki mogłyby być bardziej dopasowane. Podsumowując - zabawka fajna i funkcjonalna z małymi niedociągnięciami, które nie rzutują aż tak bardzo na zabawę :-)
Wiek dziecka: 12 m-cy +

Recenzja Magdalena o Cotoons – Domek kształtów

Magdalena

Zabawka idealnie dopasowana do wieku dziecka. Moja Amelka może bawić się godzinami. To idealny sposób na spędzanie długich, zimowych dni. Różne figury i kolory uczy dziecko poznawać świat. Nie ma nic lepszego niż nauka poprzez zabawę. Takie zabawki to najlepszy prezent.
Wiek dziecka: 24 m-ce +

Recenzja Natalia o Cotoons – Domek kształtów

Natalia

Zabawkę, którą otrzymaliśmy uważam za bardzo dobrą, ponieważ mój syn szybko zainteresował się przedmiotem.

Kształt i różne małe elementy bardzo spodobały się. Wiem ze nasz domek kształtów pomoże rozwijać w późniejszym etapie wiekowym mojego synka, na ta chwilę dawał radę dopasować figurki do otworów.

Zabawka idealnie nadaje się dla dzieci 12m-ce+. Dziękujemy, że mogliśmy wziąć udział w testowaniu dzięki wam mieliśmy dużo radości i śmiechu w zabawie.
Wiek dziecka: 9 m-cy+

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: