reklama

IKEA wycofuje z rynku grę łowienie rybek BLÅVINGAD ze względu na ryzyko zadławienia

 

IKEA zwraca się do klientów, którzy nabyli grę łowienie rybek BLÅVINGAD, aby zaprzestali jej używania i skontaktowali się z IKEA w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy.

W IKEA stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, dlatego wprowadzamy środki ostrożności i wycofujemy z rynku grę łowienie rybek BLÅVINGAD ze względu na ryzyko zadławienia.

IKEA opracowuje swoje produkty przy zachowaniu rygorystycznych zasad oceny ryzyka i przeprowadzania testów bezpieczeństwa, aby mieć pewność, że oferowane produkty są zgodne z przepisami i normami obowiązującymi we wszystkich krajach, gdzie prowadzona jest ich sprzedaż.

Otrzymaliśmy jednak informacje, że niewielkie metalowe nity na zabawce mogą się poluzować, co może grozić zadławieniem, zwłaszcza w przypadku mniejszych dzieci. Dlatego wycofujemy grę łowienie rybek BLÅVINGAD z rynku.

Grę łowienie rybek BLÅVINGAD można oddać w dowolnym sklepie IKEA, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany.  Więcej informacji można znaleźć na stronie IKEA.pl lub uzyskać pod bezpłatnym numerem telefonu 22 275 00 00

IKEA przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: