reklama

Prosty sposób, jak nauczyć dzieci wycierać pupę stał się viralem. Zobacz!

Ten prosty sposób uczy dzieci, jak prawidłowo wycierać pupę.  Niestety nie wiem, jak nazywa się nauczycielka, ale jedno jest pewne, pokazywana przez nią metoda, lotem błyskawicy, rozprzestrzeniła się w social mediach. Do tej pory viralowy film zdobył prawie 4,5 miliona wyświetleń i ponad 165 000 polubień. I trudno się dziwić.

Znam mnóstwo rodziców, którzy mieli kłopot, jak nauczyć dzieci prawidłowego korzystania z papieru toaletowego. A tu mają banalnie prosty, ale jednocześnie zabawny i skuteczny sposób.

Zobacz! Wystarczyły dwa balony i kawałek papieru toaletowego oraz praktyczna, szybka instrukcja, żeby dzieci nie miały żadnych wątpliwości, co powinny robić.  Bardzo mi si podoba, że nauczycielka pokazuje nie tylko sposób użycia papieru, ale również kierunek wycierania, co jest niebywale istotne, żeby nie doszło do zakażeń.

Uważam, że to świetna metoda, żeby ułatwić małym dzieciom trening czystości. Zwłaszcza, jeśli chodzi o przedszkolaki. Mnóstwo trzy i czterolatków potrzebuje pomocy, a panie przedszkolanki nie zawsze mają tyle czasu, żeby dopilnować wszystkie dzieciaczki, dlatego super, gdyby pokazały im jak mogą samodzielnie wytrzeć pupę.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: