reklama

Rodzice nie mogli uwierzyć, że ich sześciomiesięczna córeczka samodzielnie chodzi. [video]

Większość maluchów zaczyna chodzić pod koniec pierwszego roku życia. Kiedy mój ośmiomiesięczny syn postawił pierwsze kroki, byliśmy zdziwieni, że to już. Jeszcze bardziej swoich rodziców zaskoczyła mała Freya, która zaczęła samodzielnie chodzić w wieku… sześciu miesięcy!

Jej rodzice Grace i Ryan powiedzieli, że nie mogli uwierzyć, kiedy ich mała córeczka postawiała pierwsze samodzielne kroki w wieku sześciu i pół miesiąca, 25 marca tego roku. Co prawda już jako czteromiesięczna dziewczynka była w stanie wstać, trzymając się ich palców, ale nie przypuszczali, że niedługo potem postanowi chodzić. Początkowo byli przekonani, że to po prostu szczęśliwy traf, ale okazało się, że dziewczynka całkowicie pominęła etap raczkowania i eksploruje świat na dwóch nóżkach.

Grace (mama maleństwa) mówi, że Freya zawsze była aktywnym i bardzo silnym dzieckiem. W wieku 10 tygodni potrafiła przeturlać się ze swojego łóżeczka na łóżko rodziców, a kiedy skończyła cztery i pół miesiąca, samodzielnie siadała. Teraz jej odwaga i chęć samodzielności sprawia, że muszą mieć oczy dookoła głowy.

Czy bylibyście gotowi, żeby biegać już za półrocznym maluszkiem?

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: