• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
rozalka
Piernik okolo kg ale ja daje na oko
suszone owoce
orzechy oraz migdaly i rodzynki
kakao
troszke cukru
troche soku z cytryny
i zasmazka z masla i maki


Piernik namoczyc
suszone owoce gotowac do miekkosci a jak beda juz gotowe to wlac to do namoczonego piernika dodac orzechy i migdaly ,rodzynki i chwilke gotowac dodac kakao troche cukru i cytryny i chwilke pogotowac a na koniec zrobic zasmazke i gotowe :tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry