mysia23
mama dwójeczki
Ja też pierwszy raz słysze o moczce, ale u nas jest podobne danie na Wigilię - kutia. Skład jest trochę inny, ale też jest przepyszne![]()
u nas kutia też znana, ale ja nie lubie...żeby nie powiedzieć, ze nie znosze...
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ja też pierwszy raz słysze o moczce, ale u nas jest podobne danie na Wigilię - kutia. Skład jest trochę inny, ale też jest przepyszne![]()
Joasiek, a Wy się chyba na Śląsk przeprowadzacie, nie?? To może kiedyś zasmakujesz moczki....;-)
Ze śląskiej odmiany podobnego dania, to ja znam tylko makiełki 
zurek, jajeczko i kielbaska do tego....zyczenie meza![]()