• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
Ja teraz poszukuje przepisu na ciasto żeby wkorzystac budyn tylko nie robic masy budyniowej tylko suchy budyn ,znalazlam i upiekę zobaczymy jak wyjdzie to na pewno zamieszczę przepis na blogu ;-)
 
reklama
Ja teraz poszukuje przepisu na ciasto żeby wkorzystac budyn tylko nie robic masy budyniowej tylko suchy budyn ,znalazlam i upiekę zobaczymy jak wyjdzie to na pewno zamieszczę przepis na blogu ;-)
Ja robiłam kiedyś babkę budyniową, była pyszna, a przy okazji łatwizna w wykonaniu, muszę odgrzebać przepis.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry