reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

reklama
MAM PYTANIE;KASZKI NP.BOBOWITA MÓWICIE ,ŻE MOŻNA ROBIC NA MLEKU MATKI(TO WIEM),ALE CZY CHODZI O TE KTÓRE POWINNO ROBIĆ SIĘ NA WODZIE,MOZNA ZASTAPIC MLEKIEM Z CYCUSIA,CZY TYLKO TE Z MLEKA MODYFIKOWANEGO MOZNA ZASTAPIC NASZYM?? ALE NAMIESZAŁAM?????CHYBA WIECIE O CO MI CHODZI?
 
Kajka kup moze tylko ustnik od 3-go miesiaca...bedzie napewno wtedy oki....

A co do kaszek-hmmm-te na mleku wydaje mi sie ze napewno mozna mieszac z mlekiem matki ale te na wodzie...Nie beda wtedy zbyt "tluste"...Bo chyba <cos w tym musi byc ze jedne sa na wode a drugie na mleko....:happy:
 
TEŻ TAK MYŚLĘ PATRYCJA24 ŻE MOŻNA TYLKO TE NA MLEKU MODYF.ZASTĄPIĆ MLEKIEM CYCUSIOWYM,ALE WOLE ZAPYTAĆ WAS BO MACIE KONTAKT Z POLSKIMI LEKARZAMI,A JA NIE I MAM TYLKO WAS.
 
heh kajka ja tez tu tylko niemieckich mam...;-) i tez poslucham co dziewczyny powiedza,sama na logikie wezme,matczyna intuicja,a i czasami przez to czytanie tu na bb sama nie wiem jak postepowac-bo co klekarz to inna opinia-Ale co tam.jakios daje rade-niunia ma sie swietnie wiec to najwazniejsze...
 
A mne się wydaje że na odwrót. tzn że te na wode robić zamiast wody na mleku własnym, bo te na mleku maja juz dodatek mleka modyfikowanego :baffled:
 
I JAK TU BYC MĄDRYM???MOZE JAKIES MAŁE GŁOSOWANIE??HE,HE,HEJEDNAK ZROBIE TE CO NA MLEKU MODYF.ZASTĄPIE MOIM,I ZOBACZYMY JAK MAXIK ZAREAGUJE W OGÓLE NA NOWY POKARM,BO JAK DO TEJ PORY TO TYLKO WCINA MAMCINE MLECZKO.................A CO!!!!:tak: :tak:
 
Ja robie ryżowe na własnym mleku - czyli nie dodaje modyfikowanego jak tam napisane tylko swoje. Jak kupisz takie do którego dodaje się wode to tam już prawdopodobnie bedzie mleko modyfikowane i bez sensu dodawać swoje - trzeba sprawdzić skład (chyba że kleik ryżowy - on może być na wodzie robiony a mleka w składzie nie ma)
 
Podpisuję się pod Baśką. Popytałam jeszcze mojego męża chemika i on też powiedział to samo: mlesio mamine do tych robionych na mleku, a do tych na wodzie mlesia nie potrzeba. I żeby skład poczytać, to się wszystko wyjaśni.
 
reklama
Dokładnie te robione ma wodzie zawierają już mleko modyfikowane. Zresztą są kaszki ryżowe i do tych daje się mleko i kaszki mleczno-ryżowe (tak się nazywają) i robi się je na wodzie - nie dodaje się mleka. Trzeba tylko przeczytać na górze opakowania. Mam nadzieję, że wytłumaczyłam to jasno bo czasami można się nieźle zakręcić.
 
Do góry