reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

U nas tatuś już od dłuższego czasu witany jest wręcz piskiem radości i mama już się przestaje liczyć :sorry: Dopiero w porze karmienia sobie o mnie przypomina :-D W wanience już zaczyna bawić się kaczuchą i łapie się za boki wanienki i patrzy co jest za wanienką dlatego teraz musimy cały czas być w pogotowiu żeby się nie wychylił. Tak poza tym nie wiem czy moje dziecie nie wdało się w wujka... :eek: Mój brat jak był mały nie raczkował tylko się turlał i po tym od razu chodził i właśnie me dziecie od kilku dni tak przemieszcza się po pokoju :eek::szok: a no i z czego jestem dumna - pije z kubka niekapka :-)
 
reklama
hello
moja obmyslala dzis od rana strategie podniesienia sie i....kurcze zamarlam...odwrocilam sie na chwilke po pilota ja patrze a ona usiadla nieporadnie...usmiech od ucha do ucha...slina jak bange z buzi zwisa..i za sekunde bach i lezy i placz...
 
za to uwielbia maltretowac swoje klejnoty:-D
Czasem się boję czy czegoś sobie nie oderwie. ;-)
woli facetów a jak gust się jej nie zmieni to za zięcia będę miała wysokiego bruneta w okularach:-D:-D:-D
Julian uwielbia kobiety, jak tylko jakaś pojawia się w polu widzenia to od razu uśmiech od ucha do ucha, zalotne spojrzenie i zaczyna rozmowę. :-) Chyba firyck mi rośnie... :-D
Do facetów podchodzi z dystansem.
 
Oddali mi kompa:-):-):-)
Nasza Zuzanka podróżuje po pokoju, przewraca się do zabawek i łapie co chce. W wanience też łapie się boków i chlapie nogami w wodzie.
Domowników wita z uśmiechem :tak:ale co do obcych jest ostrożna. Siedzi na rękach i uśmiechu od niej nie kupisz:sorry:.
W leżaczku prostuje się do siedzenioa i trzeba ją pilnować na każdym kroku.
A i uwielbia kłąść zabawki do buzi:tak:
 

Załączniki

  • mały podróżnik.jpg
    mały podróżnik.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 41
  • ulubione zajęcie.jpg
    ulubione zajęcie.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 38
a moje dziecko nadal samo się nie przewraca na plecki i odwrotnie. na boki i owszem, wygina się, ale bez pomocy się nie przekręci. hmmmm w sumie Wasze dzieci już od dawna to robią. stóp do buzi też nie bierze. łapie się za kolanka. pediatra twierdzi, że ma na to wszystko czas, ale że bywają dzieci, które się nie przekręcają i od razu siedzą.
moje dziecko ani myśli o siadaniu :/ 2 tyg. temu ponownie badał ją neurolog i powiedział, że jest super proporcjonalna itp. i że jemu się wydaje, że ona raczej intelektualistka:):)
 
Ostatnia edycja:
Viola nie masz sie czym marwtic.Moj synek tez nie umie sie przewrocic.Tzn wszystko idzie dobrze ale nie wie co zroic z raczka na ktorej lezy.Ale w najnowszym numerze Twojego Maluszka jest napisane ze niemowle ma czas do 7ms zycia opanowac te czynnosc wiec mamy jescze czas
 
uwielbia maltretowac swoje klejnoty:-D
Marcel pod czas kąpieli sprawdza czy wszystko tam jest na swoim miejscu :tak:
Słupki wpycha do buzi i obślinia skarpetki, choć ostatnio coraz częściej sam sobie je ściąga.
Jak się przewróci na brzuszek ( uwielbia ten manewr) to robi kółka wokół siebie przemieszczając się na rączkach.
W chwyta wszystkiego co się da i się podnosi do siadania.
 
czesc dziewczyny. Podczytuje was juz od jakiegos czasu :zawstydzona/y: i doszlam do wniosku, ze w koncu sie przelamie i sie przedstawie :tak:
Mam na imie Ewelina i jestem mama Maksa :tak:
Gdy przeczytalam wypowiedz Violi to mi troszke ulzylo bo moj synek tez nie przewraca sie jeszcze z pleckow na brzuszek ani odwrotnie, tylko na boczki i stopek do buziaka tez jeszcze nie wklada :confused: ale za to tak jak Agado pisze czasami lapie sie za swoje klejnoty :-D
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry