Zabiegane mamy a pielęgnacja włosów

Materiał sponsorowany 
Zabiegane mamy a pielęgnacja włosów

Zazwyczaj publikujemy porady na temat dzieci: co powinny jeść, jak o nie dbać i jak pielęgnować ich delikatną skórę. Dziś jednak skupimy się na mamach, które w momencie pojawienia się maluszka na świecie porzucają wszystkie swoje dotychczasowe przyzwyczajenia.

Myśli o samopoczuciu dziecka i jego bieżących potrzebach zajmują nas bez reszty. Często rezygnujemy ze swoich rytuałów. Schodzą one na drugi plan, siłą rzeczy ustępują miejsca tematom związanym z dziećmi. Z jednej strony to piękna i godna podziwu postawa, z drugiej strony młodym mamom niekiedy ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

W gruncie rzeczy nie chodzi nawet o tęsknotę za długimi kąpielami czy tworzeniem wyrafinowanych make up’ów przed wyjściem z domu, ale o to, abyśmy czuły się dobrze same ze sobą. Odpowiednia pielęgnacja twarzy i ciała oraz dobrze ułożone włosy to podstawa.

Dla tych mam, którym stylizacja włosów kojarzy się ze wspinaczą na Mount Everest, mamy pocieszenie. Dyson miesiąc temu wprowadził na polski rynek nowe, wielofunkcyjne urządzenie, które jednocześnie suszy i układa włosy, oszczędzając czas do maksimum. Airwrap Styler zawiera w zestawie osiem różnych końcówek, w tym do tworzenia pięknych loków, luźnych fal czy pełnego objętości efektu wygładzenia.

Dodatkowo Airwrap Styler mierzy temperaturę wydmuchiwanego powietrza 40 razy na sekundę, nie przekraczając bezpiecznej dla włosów temperatury 150°C. To unikatowe rozwiązanie sprawia, że w trakcie suszenia i stylizacji włosów nie niszczymy ich. Temperatury oscylujące wokół 200 stopni to dla włosów prawdziwe wyzwanie, a te powyżej 230 stopni powodują, że ulegają one nieodwracalnym uszkodzeniom, tracąc swój blask i witalność bezpowrotnie.

Urządzenie Dyson Airwrap™ Styler jest wyposażone w opatentowany silnik cyfrowy Dyson V9, zaprojektowany przez zespół specjalistów Dyson w dziedzinie silników. W połączeniu z wyjątkowymi końcówkami do stylizacji Dyson, silnik ten pozwala urządzeniu Dyson Airwrap™ Styler stylizować włosy przy użyciu strumienia powietrza bez konieczności stosowania nadmiernej temperatury.

Dyson Airwrap™ Styler wykorzystuje przepływ powietrza pozwalający uzyskać profesjonalny efekt stylizacji w domu, bez uszkodzenia włosów. Imponujące loki, naturalne fale, wygładzanie i suszenie – wszystko dzięki jednemu urządzeniu. Dowiedz się więcej!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: