reklama

Pakujesz się na wakacje z dzieckiem? Oczywiście wiesz, że oprócz ubrań czy apteczki trzeba koniecznie wziąć ulubione zabawki. Niestety zdarza się, że i one nie pomogą na nudę w aucie czy samolocie. Jeśli więc nie masz siedmiomilowych butów, które Cię szybko przeniosą w upragnione miejsce, warto mieć siedmiocalowy tablet.

Przygotowaliśmy SlimTab 7 3G z myślą o osobach udających się w podróż. Ten tablet waży jedyne 277 g, więc na pewno nie będzie zbytnim obciążeniem” – mówi Karol Osuchowski, Product Manager KIANO. Można na nim zainstalować gry czy aplikacje np. do rysowania. A jeśli dołożymy kartę 32GB, można zgromadzić niezły zapas bajek. Takie urządzenie może sprawić, że nie usłyszymy ani raz „mamo, nudzi mi się”.

Wakacyjny niezbędnik. Konkurs

My już wiemy, że tablet „SlimTab 7 3G" sprawdza się doskonale podczas wakacyjnych podróży. Ty możesz to sprawdzić, jeżeli weźmiesz udział w naszym konkursie.

Jeżeli chcesz żeby tablet firmy KIANO trafił właśnie do Ciebie wymień trzy rzeczy, które zawsze zabierasz ze sobą na wakacje i napisz dlaczego?

Do wygrania jest Tablet SlimTab 7 3G  firmy KIANO

Zgłoszenia przyjmujemy: 22.07 -31.07.2015 r.
Ogłoszenie wyników: 5.08.2015 r.

Regulamin.

Decyzją Sponsora Konkursu nagrodę - tablet SlimTab 7 3G otrzymuje:

Anna Sośniak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy !!

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: