reklama

ABC – Keyboard ze zwierzątkami

Nasza ocena: 

Wesoły, kolorowy Keyboard dla maluchów idealnie stymuluje rozwój percepcji słuchowej, jak również jest pomocny w nauce rozpoznawania dźwięków.

Różne rytmy, melodie i dźwięki sprawiają dużo radości podczas grania własnoręcznie stworzonych melodii. Oprócz tradycyjnych dźwieków pianina ta kreatywna zabawka  wydaje najróżniejsze odgłosy, np: kotka, pieska czy krówki oraz imituje dźwięk innych instrumentów muzycznych. Dzięki czemu dziecko może poznać jak brzmi trąbka, organki lub ukulele. Zawiera także różne radosne piosenki. Utwory  stworzone przez dziecko można nagrywać i odtwarzać. Rozmiar: 39 x 28 cm dwie  baterie 2x1,5 V LR6 znajdziecie w zestawie

Recenzje testerów

Recenzja Barbara o ABC – Keyboard ze zwierzątkami

Barbara

Witam Serdecznie. Zabawka dotarła do nas kilka dni temu, od razu jak tylko odebraliśmy ją od kuriera rozpakowaliśmy i zaczęła się wspaniała zabawa, dzieci były zachwycone. Zabawka wydaje odgłosy zwierząt, melodie, ale i dziecko może samodzielnie grać na niej różne melodie.

Zabawka jest wspaniała, kolorowe przyciski zachęcają dzieci do zabawy, przyciski zwierząt kryją w sobie odgłosy każdego z nich, wesołe melodie zachęcają dziecko do śpiewania i tańczenia. A na koniec zabawy dziecko otrzymuje gromkie brawa. Zabawka posiada na prawdę mnóstwo funkcji.

Zabawka potrafi także grać jak prawdziwe pianino – klawiatura zawiera 2 oktawy. ABC Keyboard ze zwierzątkami świeci światełkami, sam wygląd zabawki już zachęca do zabawy ponieważ wygląda jak kolorowa farma.

Posiada on również funkcję nagrywania. Bardzo ważne jest to, że zabawka posiada 2 poziomy głośności, to bardzo duży plus. Cóż ja mama trójki Szkrabów z czystym sumieniem polecam tą zabawkę ponieważ dzieciaczki wspaniale się nią bawią. Zabawka wcale im się nie nudzi. Wykonana jest bardzo solidnie z dbałością o każdy szczegół.

Wiek dziecka: 36 m-cy +

Recenzja Katarzyna o ABC – Keyboard ze zwierzątkami

Katarzyna

Keyboard ze zwierzątkami Simba to świetna zabawka. Jest bardzo dobrze wykonany, z wysokiej jakości materiałów. Wielokrotnie upadł na podłogę w trakcie zabawy i nic się nie uszkodziło, nadal działa bez zarzutu.

Wygląda bardzo estetycznie, ładnie, dziecku się podoba, jest kolorowy. Przyciąga wzrok synka. Dzięki zabawce synek poznawał zwierzątka, ich odgłosy, a także różne melodie.

Za jedyna wadę uważam brak załączonej instrukcji obsługi. Na zabawce znajdowały się przyciski prawdopodobnie do nagrywania melodii (?) lecz z uwagi na brak instrukcji nie wiedzieliśmy jak z nich skorzystać.

Ogólnie zabawkę oceniam bardzo wysoko. Gdybym stanęła przed możliwością jej zakupu z pewnością bym to zrobiła. Synek był i nadal jest nią zachwycony i bardzo chętnie po nią sięga.

Wiek dziecka: 24 m-ce +

Recenzja Jakub o ABC – Keyboard ze zwierzątkami

Jakub

Testowałem z dziećmi ABC Keyboard ze zwierzątkami. Produkt oceniam bardzo dobrze. Keyboard jest wykonany z wysokiej jakości plastiku. Jest kolorowy, bardzo ładnie wykończony, dzięki czemu od razu przyciąga wzrok.

Dziecko może korzystać z aż 8 melodii, które łatwo wpadają w ucho. Do tego mamy do dyspozycji 8 instrumentów i 6 odgłosów zwierząt, dzięki czemu keyboard nie ma prawa szybko się znudzić i osłuchać. Bardzo fajnym dodatkiem jest przycisk z oklaskami i możliwość nagrywania i odtwarzania, z których moje dzieci bardzo chętnie korzystają.

Efekty dźwiękowe są połączone z efektami świetlnymi, co jeszcze lepiej urozmaica dziecku zabawę. Zabawka jest dedykowana dla dzieci powyżej 36 miesiąca życia, ale prawda jest taka, że pod opieką rodzica mogą z niego korzystać także młodsze dzieci.

Moja niespełna roczna córeczka była bardzo zaciekawiona odgłosami zwierzątek i światełkami. Starsza też nie dawała się oderwać od keyboardu. Świetna zabawka, dla małych i dużych.

Wiek dziecka: 4l +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: