reklama

Majorette Creatix stacja benzynowa

Nasza ocena: 

Majorette Creatix stacja benzynowa Garaże z serii CreatiX. Zabawki z tej serii można ze sobą łączyć i przekształcać. Piętrowa stacja z podnośnikiem, stacją benzynową, 1 samochód w zestawie, 78x39x20cm.
I wygląda, że mnóstwo świetnej zabawy. Sprawdźcie recenzje!

Recenzje testerów

Recenzja Paweł o Majorette Creatix stacja benzynowa

Paweł

Garaże składające się z różnych elementów to zabawka na lata nadająca się dla dziecka w każdym wieku. Uczą kolorów, rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię, ćwiczą koordynację ruchową oraz zręczność. Stanowią świetną rozrywkę zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wspólnie można stworzyć coś wyjątkowego. Sprawdzą się więc w każdych warunkach i w każdej sytuacji.

Już na samym starcie, kiedy tylko otworzyłam przesyłkę byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Efektowne opakowanie, a tym samym wyeksponowane główne elementy zestawu, czyli to co zachwyca rodzica, a przede wszystkim dziecko.

Tym samym zachęca do odpakowania pudełka i rozpoczęcia zabawy. Do całości dołączona jest czytelna instrukcja, która pozwala zbudować zabawkę z obrazka bez żadnych problemów.

Garaż posiada 2 poziomy i jeden samochodzik w zestawie oraz mnóstwo dodatkowych akcesoriów, które bardzo zainteresowały naszego starszaka, gdyż zwraca on szczególną uwagę na każdy drobny szczegół.

Wszystko jest idealnie odwzorowane. Największym atutem garażu jest solidność w jego wykonaniu a także to, że można go składać na różne rodzaje dzięki czemu dziecko nie prędko znudzi się nową zabawką.
Wiek dziecka: 5l +

Recenzja Michalina o Majorette Creatix stacja benzynowa

Michalina

Zabawka, którą otrzymaliśmy, na początku wzbudziła wielkie zainteresowanie dzieciaków. Oczywiście przy składaniu potrzebny był tata, ale jak już połączyli wszystkie elementy i mogli zacząć jeździć autkami zabawa nie miała końca. Pierwszego dnia.

Po kilku kolejnych owszem też chłopcy sięgali po autka (w zestawie było jedno, więc brali swoje) ale już z mniejszą częstotliwością. 6 latkowi bardzo podoba się to, że są tam znaki drogowe, bo to lubi i już je zna, jednak jest ich za mało i nie można bardziej urozmaicać tej zabawy.

2,5 latkowi największą frajdę sprawiało wyciąganie znaków, barierek i „niszczenie” stacji zamiast zabawy nią. Zabawka nie przypadła mu do gustu. Ogólnie dość szybko się im to znudziło. Sprawdzałam cenę stacji na portalu internetowym i szczerze powiem, że jest zbyt wysoka. Nieadekwatna do jakości.
Wiek dziecka: 5l +

Recenzja Aneta o Majorette Creatix stacja benzynowa

Aneta

Przejrzysta instrukcja składania. Drobne elementy można mocować w różnych miejscach, co uatrakcyjnia zabawę. Wyjazd z parkingu na dachu to możliwość zrobienia zawodów aut :)

Winda na parking mało stabilna, autka z niej zjeżdżały w trakcie podnoszenia. Podobnie platforma w warsztacie. Podczas zabawy tymi elementami podnosiła się górna część stacji.

Do stacji dołączono fajny samochodzik – nam się trafił czerwony vw.
Wiek dziecka: 4l +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: