reklama

Majorette Parking 5- poziomowy + 1 samochód

Nasza ocena: 

Majorette jest kultową francuską marką popularną na całym świecie wśród fanów samochodów.

Majorette Parking 5- poziomowy + 1 samochód
Majorette Parking 5-poziomowy z dodatkiem 1 samochódu. W zestawie znajduje się róznież winda, myjnia samochodowa, stacja paliw i warsztat. Wymiary: 53x56x73 cm.

Recenzje testerów

Recenzja Katarzyna o Majorette Parking 5- poziomowy + 1 samochód

Katarzyna

Majorette Parking 5- poziomowy + 1 samochód
Garaż Majorette był u nas zabawka wyczekiwaną. Wiedziałam jednak, że poprzeczka dla tej zabawki jest bardzo wysoka, ponieważ mamy w domu "Ultimate garage" marki Hot Wheels, którym bawi się dwójka moich dzieci (synek 4l i córka 6l.).

Co zwróciło moja uwagę na początku - na plus rozmiar garażu. Garaż jest duży, synek może się nim bawić zarówno na stojąco, jak i na siedząco, co uatrakcyjnia zabawę. Montaż - tu konieczna była pomoc męża, przyznaję, iż dla mnie instrukcja nie była czytelna. Za dużo informacji zbitych na 1 stronie, podczas gdy ja osobiście preferuję instrukcje krok po kroku.
Kolejna sprawa - naklejki.

Mega plus za te naklejki, ale z jednym zastrzeżeniem. Zabrakło nam wszystkim instrukcji, gdzie dokładnie te naklejki naklejać. Ilustracja na opakowaniu jest tylko z jednej perspektywy i wielu naklejkom miejsce znajdowaliśmy intuicyjnie. Zabrakło nam właśnie takiego dodatku do instrukcji, gdzie i jak wklejać naklejki.

Podczas samego już użytkowania powiem tak - garaż super, gdyż zainteresował na dłużej oboje dzieci, zarówno dziewczynkę prawie już 7 letnią, jak i syna. Brakuje nam tutaj jakiejkolwiek funkcji interaktywnej. Moim zdaniem aż prosiłoby się o dźwięk, np. nadjeżdżającej windy lub możliwość dodania wody na myjni. tego widzę, że moim dzieciom zabrakło, żeby ten garaż "coś robił".

Sama konstrukcja stabilna, super kolorystyka, dobra jakość. Do zabawki wracamy, póki co każdego dnia i na stałe dołączyła jako "sąsiad" poprzedniego garażu, dając dzieciom jeszcze więcej możliwości zabawy.
Wiek dziecka: 4l +

Recenzja Nina o Majorette Parking 5- poziomowy + 1 samochód

Nina

Majorette Parking 5- poziomowy + 1 samochód
Syn jest zachwycony! Zabawka, którą otrzymał do testowania wzbudziła w nim spore zainteresowanie. Gdy tylko przychodził, że szkoły, odrabiał lekcję i natychmiast zaraz zabierał się za zabawę tylko tą zabawką.

Jest ona bezpieczna w użytkowaniu, wykonana z wysokiej jakości materiałów, a przy składaniu jej mogliśmy spędzić z synem świetne chwile, podczas powstawania toru, coraz to bardziej budziła jego ciekawość.
Rewelacyjna zabawka dla chłopców w wieku 7lat!
Wiek dziecka: 7l +

Recenzja Magdalena o Majorette Parking 5- poziomowy + 1 samochód

Magdalena

Majorette Parking 5- poziomowy + 1 samochód
Garaż jest zabawką dobrej jakości, kolorystyka bardzo przyjemna i przyjazna dla oka.

Kilka poziomów oraz zamontowana winda sprawiają, że Dziecko się nie nudzi i potrafi zając zabawą z wielkim zaangażowaniem i radością. Do garażu dołączone jest jedno autko, wg mnie to za mało na taki solidny i duży garaż. Dokupiłam więc kilka autek i zabawa jest przednia. Autka bardzo płynnie i bez oporów zjeżdżają na sam dół garażu więc wielka frajda jest przy puszczaniu autek z samej góry. Moje Dzieci bardzo polubiły tą zabawkę i codziennie się przy niej bawią.

Dużym plusem wg mnie jest także fakt, że garażem może bawić się kilka Dzieciaków razem. Koleżeństwo moich Dzieci jest zachwycone garażem - jak nas odwiedzają bardzo chętnie wspólnie bawią się przy garażu.
Zabawka jest porządnie wykonana, stabilna i solidna.
Wiek dziecka: 5l +

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: