reklama

Aktualności dla rodziców - Blog BabyBoom

Karmienie naturalne może ochronić przed rozwojem choroby. Takie oświadczenie wydano podczas Międzynarodowego Kongresu Europejskiego Towarzystwa Oddechowego.


Rzeczywistość nie przestaje zaskakiwać i co jakiś czas, niczym króliki z rządowego kapelusza, wyskakują nowe pomysły, ustawy i rozporządzenia.


Papież zażartował, że koncert się rozpoczął, ale jednocześnie zauważył, że dzieci mogą “śpiewać”, ponieważ są głodne i zachęcił matki do nakarmienia ich.


Do tej pory badania koncentrowały się głównie na wpływie pociążowej wagi matek na rozwój dzieci. Teraz przyjrzano się również, jaki wpływ na rozwój ma waga ojców.


Dostaliśmy informację, że na rynku pojawiły się zabawki i artykuły dziecięce, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia dzieci. Koniecznie zapoznajcie się z tą informacją!


Dzieci którym czytają ojcowie mają zdecydowanie bardziej rozwinięte umiejętności językowe, niż te którym czytają mamy. Dlaczego?


Jeśli twoje dziecko nie znosi leżenia na brzuchu, a ty się martwisz o jego rozwój to możesz przestać!


Dotyczy to standardów medycznych porodu fizjologicznego, łagodzenia bólu podczas porodu, jak również postępowania, kiedy ciąża jest powikłana, pojawiają się patologie oraz niepowodzenia położnicze.


Nowe odkrycie może być dobrą wiadomością dla kobiet, które z różnych względów zdecydowały się na macierzyństwo dopiero po trzydziestce.


Sposób interakcji mam z dziećmi w pierwszym roku życia jest silnie związany z tym, jak dzieci będą się zachowywać w późniejszym dzieciństwie.