reklama

Aktualności dla rodziców - Blog BabyBoom

Właściciele sklepu ze zdrową żywnością uznali, że ich niemowlak ma celiakię i cierpi na nietolerancję laktozy. Samodzielnie postanowili zadbać o jego zdrowie


Tytuł Zabawki Roku przyznany już po raz siódmy! Kolejna edycja konkursu Zabawka Roku oraz Nagrody Rodziców za nami. Uczestnicy tej edycji mieli również okazję wziąć udział w bardzo ciekawych warsztatach kreatywnych, pokazach i grach rodzinnych.


Kiedy Lyndsay i Matthew Brentlinger wrócili do domu ze swoimi nowo narodzonymi bliźniętami czuli ogrom miłości i smutku.


Przede wszystkim matki stracą prawo do płatnej 12 miesięcznej opieki nad dzieckiem na rzecz 4 miesięcy, które ma wykorzystać ojciec. Jeżeli nie będzie chciał skorzystać z takiej możliwości to po prostu dni wolne przepadną.


Ostrzegamy przed niebezpieczną zabawką i zwracajcie do sklepów grzechotki Kids II Oball. Okazuje się, że małe koraliki, które są umieszczone wewnątrz niej mogą się wysypać, stwarzając tym samym ryzyko zadławienia maluchów.


Doktor Steve Faulkner z Uniwersytetu w Loughborough uważa, że relaksująca kąpiel daje podobne korzyści do ćwiczeń.


Wzrost liczby zachorowań związany jest z rosnącą liczbą małych dzieci, które nie otrzymały wszystkich dawek szczepionki. WHO przypomina, że dopiero próg 95% zapobiega wybuchom epidemii.


Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Liverpoolu objęło 1600 matek niemowląt do 26 tygodnia życia.


Wielu przyszłych rodziców przygotowuje się na przybycie maleństwa chcąc, żeby czuło się bezpiecznie i nie płakało. Na nic wasze starania, chyba że...


Bardzo trudno się nie porównywać, a dzisiejsze czasy, kiedy ze wszystkich stron jesteśmy atakowane reklamami i artykułami, które każą nam zadbać o siebie, mieć płaski brzuch dwa dni po porodzie i być nieustająco szczęśliwymi, dodatkowo nie sprzyjają pozytywnemu wizerunkowi samej siebie.

W dodatku zamiast buntu wywołują raczej poczucie winy i załamanie nerwowe. Dlatego uwielbiam post, który zamieściła na swoim FP Allison Kimmey.

Uważam, że każda kobieta, a zwłaszcza ta, która ma córkę powinna go przeczytać i zapamiętać. Sposób w jaki autorka patrzy na swoje ciało i opowiada o nim swojej córeczce jest piękny i niesamowicie poruszający. 
 Więcej


Strona 1. z 31.