reklama

Aktualności dla rodziców - Blog BabyBoom

Chcesz, żeby dziecko lubiło warzywa? Jedz je, gdy karmisz piersią. Badania

Naukowcy na łamach "American Journal of Clinical Nutrition" przekonują, że jeśli w twojej diecie znajdą się warzywa, twój maluszek je później pokocha.


Chusteczki dla niemowląt mogą wywoływać alergie ... pokarmowe

Pomyślałam "O mój Boże, to chusteczki dla niemowląt!" - Profesor Joan Cook-Mills z Northwestern University opowiada o swoim odkryciu.


Dzieci urodzone w lipcu naprawdę są niezwykle charyzmatyczne

Jest prawie pewne, że nie będą szefami, ale mają szansę na świetlaną przyszłość , a nawet nagrodę Nobla. I co wy na to?


Zostań Ambasadorką i testuj produkty dla dzieci. Zacznij przygodę z trnd

Platforma trnd.pl poszukuje mam, które chcą testować produkty przeznaczone dla dzieci. Już teraz mogą zgłaszać się do dwóch projektów – Bobovita i Bebiko. Udział w nich jest całkowicie bezpłatny.


Ogólnopolski test produktów dla niemowląt. Dołącz do nas!

Hurra, ruszyła II edycja testu produktów dla niemowląt i mam nadzieję, że zechcesz wziać w niej udział:)


Czy wiesz, że HIV może dotyczyć wszystkich? Dołącz do #mamczasrozmawiac, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży

Ruszyła nowa odsłona kampanii edukacyjnej Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy o zdrowiu, w tym o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone drogą płciową np. AIDS.


Szczepienia przeciw rotawirusom bezpłatne od 2019 roku?

Eksperci rekomendują wprowadzenia obowiązkowego szczepienia przeciwko rotawirusom. Rok rocznie 50 tys. maluszków trafia do polskich szpitali z powodu ciężkiej biegunki rotawirusowej. W krajach, w których szczepionka jest bezpłatna, wskaźnik hospitalizacji zmniejszył się o od 65 do 80%.


Rejestracja narodzin dziecka online? To działa!

Od 1 czerwca świeżo upieczeni rodzice mogą zarejestrować narodziny dziecka online. To nowa usługa uruchomiona przez Ministerstwo Cyfryzacji.


Trwają poszukiwania „Położnej na medal”

Trwają zgłoszenia do 5. edycji konkursu "Położna na medal", której celem jest wyłonienie najlepszych położnych w kraju oraz w poszczególnych województwach.


Jak wybrać najlepsze krzesełko do karmienia dla dziecka?

Dobre krzesełko do karmienia to takie, które jest przede wszystkim bezpieczne, ale także wygodne dla dziecka i mamy oraz sprawdzone przez inne użytkowniczki. Dowiedz się, na co szczególnie powinnaś zwrócić uwagę wybierając krzesełko.


Strona 1. z 38.