reklama

Aktualności dla rodziców - Blog BabyBoom

Urodzeni w październiku nie tylko dożywają 100 lat, ale mają jeszcze kilka ciekawych cech!

Żyją dłużej, mają lepsze wyniki w sporcie, ale to nie wszystko! Zobaczcie co wynika z badań.


Viralowe zdjęcie miało upokorzyć tę mamę. A co naprawdę się wydarzyło?

Jak często oceniamy po pozorach? Jak łatwo jest przykleić łatkę? Doświadczyła tego niejedna mama i dlatego chcemy opowiedzieć tę historię.


Wielki Test Gier i Zabawek

Zgłoś się, przetestuj i zarekomenduj innym rodzicom! Znajdziesz propozycje dla niemowlaków i starszaków!


Chcesz mieć spokojne niemowlę? Jest prosty sposób. Zacznij już w ciąży!

Zgodnie z nowymi badaniami opublikowanymi w czasopiśmie Women and Birth (czasopismo dla położnych) dzieci mam, które śpiewały kołysanki zarówno przed jak i po porodzie płakały znacznie mniej.


Pomóż stworzyć dom dla nastoletnich matek z domu dziecka

Ciężko jest zachęcić ludzi do pomocy nastoletnim mamom, które są wychowankami domów dziecka. Jest to temat dla wielu niewygodny, ale i niezrozumiały - wokół niego sporo jest krzywdzących opinii. Ogromnie szkoda, ponieważ te dziewczyny nie mogą liczyć na pomoc rodziny i naprawdę potrzebują naszego wsparcia. Pomóżmy im. Wesprzyjmy budowę Przystani Szczęśliwe Jutro.


Bycie najlepszym rodzicem jest po prostu niezdrowe

To jasne, że chcemy być fantastycznymi rodzicami. Poświęcamy nasz czas, sen i uwagę dzieciom. Rezygnujemy z naszych potrzeb, by one czuły się szczęśliwe i akceptujemy ten stan rzeczy z myślą, że tak było i będzie , bo na tym polega rodzicielstwo. Tymczasem z badania, opublikowanego przez psycnet.apa.org, wynika, że często płacimy za to wysoką cenę – jest nią nasze zdrowie.


Im większa głowa, tym mądrzejsze dziecko? Zaskakujące wyniki badańA jednak okazuje się, że wielkość czasem ma znaczenie. 
Naukowcy odkryli związek między wielkością głowy, IQ, genami i zdrowiem.


GIF wycofał z obrotu serię popularnych syropów wielowitaminowych

Producent syropu Takeda Pharma sp. z o.o. chętnie podawanego dzieciom i spożywanego przez kobiety w ciąży sam zgłosił zastrzeżenia dotyczące niewłaściwej jakości preparatu.


WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI pomoże Ci wrócić na rynek pracy

Jeśli jesteś niepracującym rodzicem dziecka poniżej 3. roku życia, chcesz wrócić na rynek pracy, mieszkasz w Małopolsce, masz nie mniej niż 18 i nie więcej niż 29 lat – mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość. Przyjdź na spotkanie dotyczące projektu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI


Producent apeluje - zwróć ten fotelik samochodowy. Ma wadę zagrażającą bezpieczeństwu

Producent fotelików samochodowych Recaro ze względów bezpieczeństwa zdecydował się na wymianę modeli Optia oraz Zero. 1. Wątpliwości wywołały przeprowadzone testy. Producent zobowiązał się do wymiany wadliwych produkty na inne, dostępne w ofercie.


Strona 1. z 34.