reklama

Grupa ENEL-MED zainaugurowała działalność nowoczesnych punktów enel-med i ESTELL w Domu Mody Klif

Grupa ENEL-MED uruchomiła nowy oddział centrum medycznego enel-med oraz klinikę medycyny estetycznej i stomatologii ESTELL w Domu Mody Klif. To nowe miejsce na medycznej mapie Warszawy, ukierunkowane szczególnie na szeroko pojęte zdrowie kobiety i jej najbliższych. Nowa placówka enel-med wyposażona jest w najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny, w tym jedyny w Polsce specjalistyczny ultrasonograf Samsung HERA I10.

Z kolei w klinice ESTELL klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała, wykonywanych za pomocą nowoczesnych urządzeń, m.in. Fotona Spectro SP.

Podczas śniadania prasowego inaugurującego działalność nowego oddziału centrum medycznego enel-med oraz kliniki medycyny estetycznej i stomatologii ESTELL obecni byli eksperci z obu placówek, a także Miss Polski 2022 – Aleksandra Klepaczka współpracująca z kliniką ESTELL.

Nowe centrum medyczne enel-med i klinika ESTELL znajdujące się w DM Klif to kolejne otwarte w tym roku placówki należące do Grupy ENEL-MED, po oddziałach w Forest przy ul. Burakowskiej w Warszawie oraz w biurowcu React przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Grupa nie zwalnia tempa i aktywnie działa w kierunku poszerzania sieci placówek – jeszcze w tym roku planuje dalsze otwarcia oddziałów enel-med, m.in. w Warsaw Spire.

– Cieszymy się, że sieć placówek enel-med stale się rozwija, dzięki czemu możemy być jeszcze bliżej naszych pacjentów. Od lat stawiamy na zrównoważony rozwój spółki, z naciskiem na poszerzanie wachlarza usług oraz podnoszenie jakości świadczeń medycznych i obsługi klienta na każdym etapie kontaktu z placówkami – powiedział Jacek Rozwadowski, Prezes Zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED S.A.

enel-med Klif w trosce o zdrowie kobiet i jej najbliższych

Nowa placówka enel-med w Domu Mody Klif powstała z myślą o zdrowiu całych rodzin, ze szczególnym ukierunkowaniem na kobiety. Każdy pacjent nowej placówki będzie mógł skorzystać z wysokiej jakości kompleksowej opieki medycznej i diagnostyki.

Kobiety zaś będą mogły liczyć na profesjonalną obsługę medyczną i doradztwo w wielu obszarach związanych ze zdrowiem – od planowania rodziny i ewentualnych problemów z tym związanych, przez prowadzenie ciąży, macierzyństwo po wejście w wiek menopauzalny.

– Nowy oddział centrum medycznego enel-med w DM Klif w Warszawie będzie miejscem szczególnie ukierunkowanym na zdrowie kobiety i dziecka, już od pierwszych dni życia. Poczynając od szerokiej oferty badań profilaktycznych, poradnictwo w zakresie antykoncepcji, poprzez kompleksowe prowadzenie ciąży, badania USG wykonywane na najnowocześniejszym aparacie po wsparcie medyczne w bezpiecznym wejściu w macierzyństwo i doradztwo w zakresie pielęgnacji noworodka, żywienia niemowląt i dzieci, zalecanych szczepień ochronnych i profilaktyki najczęstszych problemów zdrowotnych.

W nowoczesnych gabinetach będą odbywały się konsultacje w zakresie ginekologii, endokrynologii, diabetologii (w tym kompleksowy zakres opieki w kwestii zmian nawyków żywieniowych, leczenia cukrzycy oraz cukrzycy ciążowej), pediatrii, ortopedii, okulistyki i psychologii (porady dla dzieci i dorosłych) – mówi dr n. med. Katarzyna Skórzewska, przewodnicząca rady medycznej enel-med i dyrektor medyczna przychodni specjalistycznych.

W centrum medycznym enel-med Klif pacjenci będą mogli również skorzystać z szerokiej oferty badań diagnostycznych z zastosowaniem najnowszych urządzeń – wśród nich jest ultrasonograf Samsung HERA I10, jedyne tego typu urządzenie na polskim rynku, który pozwala uzyskać doskonałej jakości obrazy diagnostyczne w połączeniu z wieloma funkcjonalnościami wykorzystującymi algorytmy sztucznej inteligencji. HERA I10 jest unikatowym połączeniem ultrasonografu z wbudowanym fotelem ginekologicznym, co tworzy bardziej komfortowe środowisko dla pacjenta i lekarza

Klinika ESTELL Klif – nowa jakość medycyny estetycznej

W placówce ESTELL Klif do dyspozycji klientów będzie wiele usług nie tylko z zakresu medycyny estetycznej, ale również kosmetologii i dermatologii. Poza klasycznymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak mezoterapia czy botoks, dostępna będzie szeroka oferta zabiegów biostymulujących, które w naturalny sposób przywracają młody i zdrowy wygląd skóry.

W obszarze dermatologii pacjenci będą mogli skorzystać z leczenia chorób skóry np. usuwania zmian naczyniowych, redukcji blizn potrądzikowych oraz badania i usuwania zmian skórnych wraz z badaniem histopatologicznym. Jako jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, klinika ESTELL Klif jest wyposażona w wideodermatoskop – urządzenie umożliwiające dokładne, komputerowe badanie znamion.

– Najciekawszym urządzeniem w naszej klinice jest unikalny laser Fotona Spectro SP, w którym zastosowano nowoczesną technologię laserowego odmładzania skóry – to jedyny laser na świecie, który umożliwia wykonywanie zabiegów od strony śluzówki jamy ustnej.

W ofercie znalazło się również mnóstwo zabiegów kosmetologicznych wykorzystujących najnowocześniejsze technologie modelowania sylwetki, ujędrniania skory twarzy i ciała oraz zabiegów rewitalizujących. Zaliczają się do nich m.in. kriolipoliza COOLSHAPING – zabieg do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez jej wymrażanie, najnowsza generacja urządzenia ICOONE LASER 2000 do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki oraz usuwania zastojów limfatycznych w organizmie.

Dostępne będzie również nowoczesne urządzenie Secret RF wykorzystujące energię mikroigłowej fali radiowej, która niezwykle skutecznie ujędrnia skórę twarzy i ciała. Ponadto pacjenci będą mogli wykonać u nas szeroką gamę zabiegów rewitalizujących i oczyszczających na twarz, min. Innofacial, Alma Derma Clear czy zabiegi manualne DEMAQUEST – komentuje dr n. med. Krzysztof Jakubowski, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, kierownik medyczny ESTELL.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: