reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowki w UK i Irlandii

Tak, skoncze akurat 8tydz, a tak 'wczesnie' bo ide prywatnie :) zreszta juz dostalam list od poloznej na pierwsze spotkanie 23 maja i tez jestem pod wrazeniem, ze tak 'wczesnie' bo poprzednio umowily mnie na 13 tydz i to jeszcze miala byc wizyta bez scanu! I tez nie moge sie doczekac, a w tym samym momencie boje sie.. Ale wiesz, te mdlosci nie pozwalaja mi za duzo myslec ;)
 
reklama
Dziub a nie mialas już wizyty u położnej? Ja pierwsza miałam w 5tyg i chyba 5 dniu a teraz następna mam 4 czerwca u położnej a pózniej jakoś 7 czerwca konsultacja a pózniej zależy jak list przyjdzie . Ja już sie nie moge doczekać scanu 20 maja ... Ciekawe czy jedno czy bliźniaki hihihi ale by było ;) a pózniej nie wiem kiedy 2 scan we wcześniejszych cieszący dostawałam 2 listy od razu a teraz cisza ... Zobaczymy ja pewnie nie będę spała przed tym 2 scanem ... Ale będzie stresssssss
 
Wczesniej mialam wizyte z lekarka i potraktowala to jako booking appointment, teraz bedzie pierwsza z polozna, a pozniej chyba co miesiac, nie?
 
Tak co 4 tyg a pózniej co 2 następnie co 2 a od chyba 38 co tydzień , w tej książeczce masz. Alez u nas wieje dziś ... Masakra ! Do tego 2 dzień po szpitalach sie ciągnam bo mój kevin rękę złamał :(
 
Hej, pomyslalam, ze zajrze na to nasze male 'prywatne' forum ;) moj scan jest potwierdzony na 20 maja 18:00.. Jeszcze tylko tydzien! Oby wszystko bylo jak najlepiej :)
Dzis mam chec na mielone z ziemniakami i buraczkami! Juz nie moge sie doczekac obiadu!! Haha nigdy nie mialam takich przebojow z jedzeniem ;D
Agusia, jak synek??? Gips juz podpisany?
 
dziub proszę nie pisz nic o mielonych z ziemniakami i buraczkami! Ślinka pociekła mi po brodzie. :-p i teraz już każdy inny obiad nie będzie mi smakował
 
Dziub dzięki ze pytasz , ale z kevinem nie za ciekawie ... W sobotę miał operacje ale już lepiej , ciagle jest w domu ... Kicha mam nadzieje ze to koniec naszych problemów z ta ręka
 
O kurcze, to musial nieciekawie ja zlamac! Mam nadzieje, ze szybko wroci do zdrowia i brykania :)
 
reklama
Mam pytanko czy któraś z was słyszała o The Milne Clinic oferują early pregnancy scan chcę tam iść , bo dopiero tydzien temu zarejestrowalam sie w swojej przychodni i teraz czekam na list a poki ja sie dostanę do lekarza i położnej to zapewne upłynie dużo czasu a na to cierpliwości brak :sorry:
 
Do góry