reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
a ja wiem,że jesli to bedzie chłopiec to na bank bedzie Tymon. oboje z mężem zakochalismy się w tym imieniu- tylko my:-)
 
u nas miał być na bank właśnie Maurycy, ale ostatnio jakoś tak chyba się coś zmienia w tym temacie;] w ogóle wyszłam z założenia, że to chłopiec i potem będe sie na nowo przyzwyczajać jak będzie dziewczynka
 
heh,....dziewczyny:D co do imienia Zosia to jest przecudowne:p sama je noszę, więc wiem co mówię:D

Marciaa to może w styczniówkach będzie 2 Pascali:p a mogę się spytać czemu to imię wybraliście?:) bo jest bardzo oryginalne:) my chłopca chcemy nazwać albo Pascal Jakub, albo Jakub Pascal, albo Michał Pascal:) ale imię Pascal musi się znaleźć:)
 
O proszę

lecialam w samolocie i slyszalam jak kobieta wolala tak do swojego synka. Zakochalismy sie w tym imieniu :) Szukamy innego imienia :tak: a Wam skad sie ten pomysł wziął
 
u nas to imię po naszym wspólnym przyjacielu, który umarł już prawie rok temu...był świetnym człowiekiem-odważnym, realizującym marzenia, skromnym i dobrym:) zresztą Jakub to imię mojej pierwszej "miłości", którego również niestety nie ma już z nami, a był równie świetnym człowiekiem co Pascal:) no i że nigdy o nich nie zapomnimy to chciałabym uczcić jakoś ich pamięć, więc imiona to ja miałam już dawno wybrane:) nie będąc nawet w ciąży:)
 
my jeszcze tak za bardzo sie nie zastanawiali ale po glowie chodzi dla dzieczynki : Eleni, Emilia, Alicja a dla chlopca ostatnio wpadlo mi do glowy Karolek :p i David napewno sie jeszce cos zmieni :p
 
a my
córcia: Marika, Malwina bądź Zosia
synek: Jaś

Jak urodzimy córcię to zobczymy które imię do niej pasuje ;))
 
reklama
a nam sie zmienilo :) jak bedzie chlopiec to bedzie albo Louis albo Fabian :p tak ustalilismy a dla dziewczynki ??? chyba tak jak ostatnio
 
Do góry