reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mysl o porodzie

Pola w 6 miesiącu u niektórych kobiet pojawiają sie pierwsze "wycieki", czytałam, że nie należy wyciskać tego płynu, bo to siara więc lepiej ją zostawić dla dzidziora. Wspominam o tym, bo ja oczywiście jak tylko zauważyłam to od razu zabrałam sie za wyciskanie, widać nie jestem osamotniona w swoich poczynaniach :). A tak przy okazji skojarzyły mi sie ostrzeżenia producentów prezerwatyw dotyczące zakazu spożywania itp hiihihi widać, trafiali sie amatorzy, skoro umieszcza się takie informacje.
 
reklama
Czy tak naprawdę zaczełyście już myśleć o porodzie? Ja wciąż jak Scarlet z Przeminęło z wiatrem codziennie powtarzam sobie, że pomyślę o tym jutro.

Aha wiecie co mam ostatnio niesamowite sny. Sni mi się, że już mam dziecko, że ktoś je ukradł z wózka sprzed domu, albo że rodzi się bardzo duże. W ogóle sny wszelkiej maści, pełne akcji i ruchu. Też tak macie? Czytałam gdzieś, że to normalne, bo w ten sposób umysł radzi sobie z nadmiarem myśli na jeden temat.
 
Oj Cynamonka zebys wiedziala jakie mi sie glupoty snia ;-)jak czasem opowiem mojemu chlopowi to sie smiejemy przez pol godziny :)

Kobietom w ciazy sni sie bardzo duzo, to prawda. Czytalam o tym w "w oczekiwanu na dziecko"
 
Ja z reguły mam sny pełne akcji-takie prywtane sensacje, tylko bez Roberta de Niro ;)
A teraz prawie w każdym ze snów uświadamiam wszystkich wokól, że jestm w ciąży i to dokładnie podaję, w któym miesiącu, który z resztą zgadza się z moim rzeczywistym...Ale dzidzia jeszcze mi się nie przyśniła...
 
Ja na temat snow to wogule nie chce mowic zawsze mialam "bujna wyobraznie" ale teraz to szaleje rano sie budze i rycze bo cos tam znow strasznego mi sie snilo zeszly tydzien obfitowal w sny z mordowaniem i krwia ten zaczol sie cesarskim cieciem i dyskusjami z dzieckiem jak tam bylo w brzuszku czy nic mu nie zrobilam i czy dobrze bylo mu u mnie wiec ksziaka to za malo ....mam nadzieje ze szybko minie i wroce do czasow krasnoludkow i sierotki marysi...
 
ewa2500 pisze:
co do zastojow ja na nie niezle sie wycierpialam mailam kilka razy takie dosc powazne i goraczke tragedia ale jakos przezylam najgorszy jest bol piersi  :-[ pozniej wszystko sie unormowalo i bylo oki po porodzie nie mialam od razu malej wiec mleko mnie zalewalo do tego stopnia ze wymienialam koszule bo mialam plamy do pasa
nie wiem jak u was ale mi juz teraz wycieka odrobina mleka i mam super plamki na bluzce szczegolnie po nocy

Mnie zalewało od 4 miesiąca
 
Wczoraj mialam ubaw podziele sie:
zapisalam sie do drugiej szkoly rodenia jedna w moim szpitalu a druga w nzozie obie darmowe... o jedenj zla opinia o drogiej genialna ..no i uswiadamoiam swojego Ptysia ze chce sie zmobilizowac a on na to:za co ja mysle ze dwie szkoly to dwa razy lepszy porod, a moze 2x latwiejszy albo szybszy....rozbawil mnie do lez... ale ja juz tak mam na poczatku ciazy mialam czterech lekarzy ginekologow..zostal jeden ten z ktorym moge sie dogadac...hihihihihi ;D
 
lucyann - he he rzeczywiscie i napewno bedzie 2razy szybszy i latwiejszy po dwoch szkolach rodzenia

ja nie mysle tak bardzo o porodzie ale staram sie przygotowac do tego jak najbardziej pozytywnie i mam wielka nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ;D ;D ;D
 
prawie wszyscy zanojomi krytykują moje zainteresowanie porodem domowym. nie wiem już, czy to ja przeceniam swoje możliwości, czy oni tacy wynaturzeni
 
reklama
Góralka-wszystko co inne i nowe wzbudza w ludziach uczucie niepewności i nieprzewidywalności. Tutaj zdecydowana większość kobiet rodzi w domach a naród jest duży i silny. Nie przejmuj się opiniami i nie stresuj. Rób to, co podpowiada Ci intuicja:)
 
Do góry