X-Lander X-Fly - świetne wiadomości o nowej wersji wózka

X-Lander X-Fly - świetne wiadomości o nowej wersji wózka

Wózek X-Fly marki X-lander jest wózkiem, gdzie producent pomyślał o każdym detalu. Mamy trójkę dzieci, więc w naszym domu przewinęło się trochę wózków  różnych firm i zawsze mieliśmy jakieś „ale”. W tym wózku nie ma się do czego przyczepić. Zgrabny, lekki, wygodny, zwinny, zwrotny, łatwy w przenoszeniu, łatwy w rozkładaniu i składaniu, zajmujący niewiele miejsca.  – tak napisał tata trojga dzieci, w tym rocznej Lilianki.

Kiedy, ponad rok temu babyboomowi rodzice testowali  wózek X-Fly byliśmy bardzo ciekawi czy ta lekka, kompaktowa spacerówka przypadnie im do gustu. Czy poradzi sobie w różnych warunkach. I już wtedy była chwalona za amortyzację, niewielką wagę, zwrotność i komfort dla małych pasażerów. Dlatego jesteśmy pewni, że ulepszona wersja wózka X-Fly okaże się prawdziwym hitem.

Co warto wiedzieć o wózku x-Fly?

X-Fly to ultra lekki, kompaktowy i sprytny wózek, który zachwyca swoją funkcjonalnością. Jest komfortowy zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Świetnie się sprawdzi w zarówno w miejskich okolicznościach, jak i w plenerach - podczas bliższych i dalszych podróży. To solidny, ale poręczny model, który zda egzamin w różnych sytuacjach.

Ultra lekki

X-Fly to najlżejszy ze wszystkich modeli X-Lander. Waży zaledwie 6,5 kg. Jest przy tym sprytny i poręczny - składa się szybko w małą paczuszkę, którą za pomocą dołączonego paska można nosić na ramieniu. To jego największy atut, ale niech jego wymiary nikogo nie zmylą! Nawet w tak małym kompakcie nie ma bowiem miejsca na kompromisy. X-Fly po rozłożeniu naprawdę zaskakuje.

Wygodny dziecka

Amortyzacja wózka - śmiało mogę powiedzieć - lepsza niż w moim pierwszym głębokim wózku. Ani razu nie zatrzymałam się z powodu zablokowanych kółek przechodząc przez jezdnie, tory tramwajowe czy też wjeżdżając na krawężnik, a szczerze mówiąc obawiałam się tego, widząc ich mały rozmiar. - opinia rodzica

Po rozłożeniu wózek prezentuje się doskonale. Jest pełnowymiarowy, obszerny i solidny. Od innych modeli dostępnych na rynku wyróżnia go bardzo duża, rozsuwana  budka osłaniająca przed wiatrem, słońcem i deszczem oraz obszerne siedzisko. Po podniesieniu podnóżka i rozłożeniu oparcia na płasko powstaje duża powierzchnia do spania, dlatego X-Fly umożliwia małemu odkrywcy spokojny sen, niezależnie od pogody czy warunków otoczenia.

Ekstremalnie zwrotny

X-Fly to wózek miejski, który świetnie sobie radzi na nierównościach w terenie. Można wręcz odnieść wrażenie, że prowadzi się sam. Jest zwinny i ekstremalnie zwrotny. To zasługa zarówno systemu amortyzacji kół, jak i tego, że wszystkie koła są łożyskowane.

X-Fly jest doskonałym wózkiem spacerowym dla małych piechurów, którzy stawiają pierwsze samodzielne kroki, ale czasem potrzebują wsparcia. Sprawdzi się również w przypadku dzieci młodszych (już siedzących), ale i dużo starszych (jest stabilny nawet z 20-kilogramowym obciążeniem).

Nie zauważyliśmy żadnych różnic, jeżeli chodzi o prowadzenie na różnych typach nawierzchni - asfalt, bruk, leśna ścieżka, czy dziurawa droga - wózek cały czas prowadzi się lekko i nie ma problemów z przeszkodami. Nie trzeba się z nim siłować, dzięki amortyzacji wszystkich kół skutecznie niwelował wstrząsy, a przede wszystkim dziecko było bezpieczne i wszystkie testy były miłymi spacerami. -opinia rodzica

Kompaktowy wózek na każdą podróż

X-Fly to idealny wybór dla aktywnych rodzin. Zarówno tych, które lubią piesze wędrówki, samochodowe wyprawy w plener czy podróże samolotem. Rodzice z pewnością docenią, że wózek w prosty i szybki sposób składa się w niewielką paczuszkę, którą można zarzucić na ramię za pomocą dołączonego paska. To bardzo ułatwia jego przenoszenie czy przewożenie - tak w samolocie, autobusie, pociągu, jak i w bagażniku samochodu.

Dodatkowym atutem jest to, że X-Fly ma możliwość montażu fotelika samochodowego. To sprawia, że ten model X-Landera, ultralekka spacerówka 2w1, jest fantastycznym kompanem podczas rodzinnych wypraw. To rozwiązanie idealne – dba o komfort podróżujących rodziców oraz dziecka.

Jaki jest ulepszony model  X-Fly? Poznaj go bliżej.

Nadal jest ultralekki, ma super amortyzację i możesz go prowadzić jedną ręką. Dzięki specjalnym pasom może być  używany już dla noworodków, a później służyć dziecku do osiągnięcia przez nie 22 kilogramów (certyfikat). Ma też możliwość wpięcia fotelika Britax.

Jednak to nie wszystko. Po konsultacjach z rodzicami najnowszej wersji wózka X-Fly znajduje się:

Ta dam! Najważniejszy news czyli - pałąk w zestawie
Barierka jest wykonana z eleganckiej eko skóry. Co ważne nie zawiera ftalanów i jest całkowicie bezpieczna dla najmłodszych. Pałąk jest wpinany bezpośrednio w siedzisko spacerówki. Wiadomość o pałąku ucieszy wszystkich rodziców, którzy nie wyobrażają sobie bez niego wózkowych spacerów!

Widoczność i bezpieczeństwo - czyli dodatkowe odblaski
Na podnóżku wózka  nadrukowano dodatkowy odblask dla jeszcze lepszej widoczności. Teraz dzięki odblaskom na budce  i podnóżku, wózek jest widoczny z każdej strony.

A dla wielbicielek dobrego designu – nowy look.
Powitajcie nowy, odświeżony look! Pojawiły się napisy na  aluminiowych profilach unowocześniając wygląd wózka. Pojawił się też nowy, elegancki kolor - Azure grey

Nie zapominajmy o nowej, ergonomicznej klamrze z miękkim pasem krokowym
Wszystkie części 5-punktowych pasów są wpinane w klamrę oddzielnie. Nowa wersja klamry posiada wygodny system szybkiego rozpinania i dowolnego zapinania poszczególnych elementów. A dzięki nowemu sposobowi mocowania za pomocą rzepów - ochraniacze nie spadają i nie giną, , jak również nie zsuwają się dziecku. Są teraz  bardziej miękkie i wygodniejsze w obsłudze.

Tę nowość pokochają rodzice - bezgłośna budka UV50
Otwieranie i składanie budki są  zupełnie bezgłośne, co jest super informacją, zwłaszcza jeśli jesteśmy rodzicem wysoko wrażliwego maluszka. To daje nam pewność, że dziecko nie obudzi się w trakcie spaceru, kiedy będziemy chcieli ruszać budką.

Darmowa wysyłka i duża dostępność w sklepach stacjonarnych oraz on-line
Wózek X-lander X-Fly można kupić online bezpośrednio u producenta i sprawdzić w domu, dzięki darmowej wysyłce i zwrotom. Jest także dostępny w sklepach stacjonarnych – lista sklepów

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: