Czy istnieje lodówka idealna? Poznaj Haier Absolute Ice

Materiał sponsorowany 
Czy istnieje lodówka idealna? Poznaj Haier Absolute Ice

Kupując do domu nowy, duży sprzęt AGD, taki jak na przykład lodówka, zwracamy uwagę na wiele kwestii. Jaki jest produkt idealny? Taki, który odpowiada na różne potrzeby – cieszy oko, ale i jest funkcjonalny, ekonomiczny i ekologiczny. Co to znaczy? Czy istnieją rozwiązania doskonałe?

Jakie cechy ma idealna lodówka?

 

Decydując się na zakup lodówki, warto zwracać uwagę na wiele kwestii, nie tylko na jej cenę, wymiary czy wygląd. Warto skusić się na sprzęt ekonomiczny, ergonomiczny, ekologiczny, a i posiadający różne nowoczesne rozwiązania. Te, choć może nie są niezbędne, zdecydowanie zmieniają codzienne życie na lepsze.

Świetnym rozwiązaniem, które uprzyjemnia i ułatwia życie, jest na przykład kostkarka do lodu (dzięki niej zawsze można mieć pod ręką lód do smoothie, koktajlu, kawy czy drinka, co można docenić zwłaszcza w czasie upalnej pogody czy „domówki).

Fantastycznie, jeśli lodówka ma dyspenser krystalicznie czystej wody. Dzięki temu można dbać o optymalne nawadnianie organizmu, rezygnując z zakupu wody w plastikowych butelkach. To pozwala zaoszczędzić czas i miejsce w domu, a i być bardziej eko.

Ponieważ dobrze jest żyć w duchu zero waste, nie należy wyrzucać jedzenia. Co robić? Planowanie zakupów i posiłków to nie wszystko. Warto zwrócić też uwagę na technologie pozwalające stworzyć optymalne warunki dla przechowywanych żywności. To pozwala na zachowanie jej świeżości, trwałości i smaku (warto wiedzieć, że dzięki temu artykuły spożywcze dłużej zachowują nie tylko swoje walory organoleptyczne, ale i wartości odżywcze).

Każda lodówka - poza chłodzeniem i zamrażaniem produktów - powinna również sprawiać, że żywność będzie w niej nie tylko smaczna, ale bezpieczna i zdrowa, wolna od zarazków. Zwłaszcza wtedy, kiedy warunki pogodowe i wysokie temperatury mogą wpłynąć na szybsze psucie się żywności.

To jednak nie wszystko. Nie mniej ważne są rozwiązania, które pozwalają użytkować lodówkę w sposób intuicyjny, wygodny i po prostu przyjemny. Przekłada się na to zarówno jej organizacja w zakresie ilości, lokalizacji i ułożenia półek czy szuflad, jak i inne - pomysłowe i innowacyjne - koncepcje. Super, jeśli nie trzeba lodówki rozmrażać, znosić jej irytującego brzęczenia (oraz innych dźwięków) czy zabiegać o eliminowanie niepożądanych zapachów.

Tyle w kwestii życzeń. Jednak czy istnieją rozwiązania doskonałe? Tak! Poznaj nową chłodziarkę Haier Absolute Ice HCR7918EIMB.

Poznaj nową chłodziarkę Haier Absolute Ice HCR7918EIMB

Nowa chłodziarka Haier Absolute Ice HCR7918EIMB to gwarancja bezpieczeństwa, świeżości i absolutnie najlepszych, schłodzonych napojów w twoim domu. Co to dokładnie znaczy? Jakie są jej najważniejsze cechy lodówki? Co sprawia, że jest wyjątkowa?

Absolute Ice i dyspenser wody – genialne rozwiązania na lato

Nie ma lepszego orzeźwienia w upalne dni niż zdrowe, chłodne napoje w zasięgu ręki w twoim domu. Jednym z rozwiązań, które proponuje marka Haier w najnowszej chłodziarce Absolute Ice HCR7918EIMB, a która ucieszy zwłaszcza latem, jest wbudowana w drzwi lodówki kostkarka dająca lód wolny od wszelkich zapachów.

Jak to możliwe? Kostkarka do lodu Absolute Ice ma własny system chłodzenia, niezależny od chłodziarki i zamrażarki. Dzięki temu zimne powietrze wewnątrz modułu jest wolne od zapachów, które nie przenikają z innych stref lodówki. To sprawia, że nie tylko lód, ale i filtrowana woda są krystalicznie czyste i pozbawione niepożądanej woni innych produktów.

Użytkowników lodówki Haier, którzy cenią zdrowe i ekologiczne rozwiązania, z pewnością ucieszy dyspenser wody i to, że dzięki wyposażeniu jej w wygodny dozownik, za jednym dotknięciem dostępna jest czysta, schłodzona i filtrowana woda.

System antybakteryjny ABT Pro

Kolejnym rozwiązaniem, które docenią konsumenci zorientowani na jakość, jest innowacyjna technologia ABT® Pro (to jedyne takie rozwiązanie na rynku!). Co jest jego istotą?

System usuwa 99,99% bakterii nie tylko w chłodziarce, ale także w zamrażarce, skutecznie zapobiegając tworzeniu się pleśni i eliminując nieprzyjemne zapachy. Podczas pracy układu chłodzenia technologia ABT Pro rozkłada bakterie i cząstki zapachów na dwutlenek węgla i wodę, nie tworząc przy tym zanieczyszczeń.

My Zone Plus - dostosuj temperaturę do swoich potrzeb

Zaawansowana technologicznie szuflada My Zone Plus, wyposażona w ułatwiające życie technologie Fresher Techs®, pozwala za jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla przechowywanych w niej produktów.

W zależności od aktualnych potrzeb możemy ustawić temperaturę w szufladzie w zakresie od -1°C do +3°C. Przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców.


Humidity Zone - zachowaj świeżość na dłużej

Inną innowacyjną technologią, opracowaną na wyłączność przez inżynierów firmy Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej, jest Humidity Zone.

Praktyczna szuflada Humidity Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) - membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady.

Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze.

Day Light - lepsza widoczność dzięki tylnemu podświetleniu

Tylna ściana chłodziarki pokryta jest oświetleniem LED, co gwarantuje doskonałą widoczność wszystkich produktów, niezależnie od stopnia wypełnienia lodówki. Dzięki temu bez problemu znajdziesz nawet te produkty, które ukryły się w jej zakamarkach.

Komfort użytkowania podnosi stopniowy wzrost natężenia oświetlenia po otwarciu drzwi.

Switch Zone – swobodne przełączanie funkcji stref

Switch Zone to funkcja, która daje możliwość swobodnego przełączania pomiędzy chłodzeniem a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki.

Za pomocą cyfrowego wyświetlacza, znajdującego się na drzwiach urządzenia, można zmienić ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C, w zależności od tego, czy potrzebna jest większa przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia.

Air Surround Cooling

Lodówka jest także wyposażona w system poziomego przepływu powietrza, dzięki któremu chłodny nawiew znajduje się na każdej półce. Pomaga to w utrzymaniu jednolitej temperatury w całej chłodziarce i stanowi gwarancję, że przechowywana żywność będzie dłużej świeża.

To jednak nie wszystko. Cztery odrębne obiegi powietrza w lodówce umożliwiają bezproblemową regulację oraz zmianę temperatury chłodziarki, dwóch stref zamrażania i kostkarki do lodu. Możesz łatwo zmienić ustawienia dla każdej ze stref za pomocą panelu sterowania, znajdującego się na drzwiach lodówki, zapewniając Twoim produktom najlepsze zabezpieczenie.

Total No Frost - nigdy więcej szronu w lodówce

Innowacyjna technologia Haier Total No Frost zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce oraz mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów spożywczych. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii.

Gwarancja niezawodności kompresora

Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprężarek marki Haier umożliwiły znaczącą redukcję drgań podczas działania chłodziarko-zamrażarki. Dzięki temu urządzenie pracuje ciszej i wydajniej. Co więcej, przy zakupie lodówki zyskujesz 15 lat gwarancji* na kompresor Dual Inverter (certyfikat dostępny po rejestracji na stronie gwarancja-haier.pl/).

Fresher Shield

Fresher Shield chroni mrożoną żywność, jednocześnie zmniejszając zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania. Ogranicza wahania temperatury i zapobiega przedostawaniu się ciepła z zewnątrz, co redukuje negatywny wpływ na trwałość i smak żywności niemal do zera. Przechowywane produkty zachowują swoje właściwości dwukrotnie dłużej niż w konwencjonalnej zamrażarce dzięki funkcji Fresher Shield i ustabilizowanej temperaturze.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: