Na jagody, jeżyny i jabłka. Nowe kosmetyki do mycia ciała i włosów 4organic nie tylko dla dzieci

Materiał sponsorowany 
Na jagody, jeżyny i jabłka. Nowe kosmetyki do mycia ciała i włosów 4organic nie tylko dla dzieci

Nowa linia naturalnych kosmetyków 4organic Friends podczas mycia nie tyko delikatnie oczyszcza i nawilża ciało oraz włosy, ale i dostarcza radości i przyjemności. Otula ciało ulubionymi dziecięcymi zapachami: jabłuszka, jagód i jeżyn. Dzięki temu te naturalne kosmetyki przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia cieszą i przywołują miłe wspomnienia także wśród dorosłych.   

 

Naturalny szampon i żel do mycia 2w1 dla dzieci 4organic Blueberry Friends

Delikatny kosmetyk do mycia ciała i włosów o zapachu jagódki dla dzieci i całej rodziny. Zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Kryją się w nim niezwykle łagodne substancje myjące pozyskiwane m.in. z oleju kokosowego. Sok z liści aloesu świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia i pomaga zachować naturalną równowagę skóry. Kosmetyk testowany dermatologicznie, przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Naturalny szampon i żel do mycia dla dzieci 2w1 Blueberry Friends to produkt wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan.

 

Naturalny szampon i żel do mycia 2w1 dla dzieci 4oranic Blackberry Friends

Delikatny kosmetyk do mycia ciała i włosów o zapachu jeżynki dla dzieci i całej rodziny. Zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Znajdują się w nim ultradelikatne substancje myjące pozyskiwane m.in. z oleju kokosowego. Sok z liści aloesu świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia i pomaga zachować naturalną równowagę skóry. Kosmetyk testowany dermatologicznie, przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Naturalny szampon i żel do mycia dla dzieci 2w1 Blackberry Friends to produkt wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan.

Naturalny szampon i żel do mycia 2w1 dla dzieci 4organic Apple Friends

Delikatny kosmetyk do mycia ciała i włosów o zapachu jabłuszka. Zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Kryją się w nim niezwykle łagodne substancje myjące pozyskiwane m.in. z oleju kokosowego. Sok z liści aloesu świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia i pomaga zachować naturalną równowagę skóry. Kosmetyk testowany dermatologicznie, przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Naturalny szampon i żel do mycia dla dzieci 2w1 Apple Friends to produkt wegański, certyfikowany przez PETA Cruelty Free and Vegan.

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: