Tylko do końca listopada otrzymasz zniżkę na test przesiewowy VeraCity Premium. Nie przegap

Materiał sponsorowany 
Tylko do końca listopada otrzymasz zniżkę na test przesiewowy VeraCity Premium. Nie przegap

Z pewnością każda kobieta, która jest w ciąży, chciałaby mieć pewność, że jej dziecko jest zdrowe. By zyskać spokój bądź oswoić niepomyślne wieści, warto wykonać genetyczny test przesiewowy VERACITY Premium. Decydując się na badanie teraz, do końca listopada, otrzymasz 10-procentową zniżkę. Możesz też kupić test na raty. Nie przegap szansy.

Jak kupić test przesiewowy VERACITY Premium online? To bardzo proste:

Co to jest badanie VERACITY Premium?

VERACITY Premium to genetyczne, nieinwazyjne i nowoczesne badanie przesiewowe 3. generacji, które wykrywa wybrane zaburzenia genetyczne. Jest bezpieczne dla dziecka, ponieważ wymaga jedynie pobrania krwi od matki.

Badanie umożliwia dokładną analizę frakcji wolnego DNA płodowego, a co za tym idzie również ocenę ryzyka aneuploidii, zarówno autosomalnych, jak i płciowych oraz wystąpienia chorób wynikających z mikrodelecji materiału genetycznego (np. zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Turnera, zespół Jacobsa czy zespół XXX).

Badanie prenatalne VERACITY Premium występuje w dwóch wariantach (dla ciąży pojedynczej oraz bliźniaczej). Niezmienny pozostaje sposób pobrania materiału. Zawsze jest to krew żylna matki, w której obecne jest wolne płodowe DNA. W laboratorium zostaje ono wyizolowane, a następnie szczegółowo analizowane pod kątem nieprawidłowości.

Jakie choroby wykrywa badanie VERACITY Premium?

VERACITY w wersji Premium to najpełniejszy zakres badania dostępny na rynku. Wykrywa zaburzenie liczby chromosomów 21, 18 i 13, będące przyczyną zespołów: Downa, Edwardsa oraz Patau’a.

Ponadto możliwe jest stwierdzenie nieprawidłowej liczby tzw. chromosomów płci, czyli chromosomów X oraz Y. Nieprawidłowa liczba chromosomów X lub Y może być przyczyną zespołu Turnera, zespołu potrójnego X, zespołu Klinefeltera, zespołu Jacobsa, oraz zespołu XXYY.

VERACITY Premium wykrywa również 4 najczęstsze mikrodelecje, czyli sytuacje, w której z jakiegoś powodu brakuje niewielkiego fragmentu chromosomu. Tego typu zmiany są na tyle nieduże, że często nie są wykrywane w czasie tradycyjnego badania kariotypu.

Badanie przesiewowe VeraCity Premium pozwoli wykluczyć:

•    Aneuploidie autosomalne:

    Zespół Downa (trisomia 21),
    Zespół Edwardsa (trisomia 18),
    Zespół Patau’a (trisomia 13).

•    Aneuploidie chromosomów płci:

    Zespół Turnera (monosomia X),
    Zespół potrójnego X (trisomia X),
    Zespół Klinefeltera (XXY),
    Zespół Jacobsa (XYY),
    Zespół XXYY.

•    Mikrodelecje:

    Zespół DiGeorge’a (22q11.2),
    Zespół delecji 1p36 (1p36),
    Zespół Smith-Magenis (17p11.2),
    Zespół Wolfa-Hirschhorna (4p16.3).

Dowiedz się więcej o tym, jakie są wskazania i przeciwwskazania, skuteczność oraz unikalne cechy VERACITY Premium.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: