Dyduś - opinie mam

Dyduś - opinie mam

Marka DYDUŚ® obecna jest na polskim rynku od 1994 roku. Dydusiowa misja to dbać o prawidłowy rozwój dziecka i pomagać rodzicom.

Butelki, smoczki, kubeczki, gryzaki są nie tylko ładne i funkcjonalne, ale także spełniają wszystkie wymogi, zgodne z normami UE odnoszącymi się do tej grupy produktów. Produkty Dyduś zdobyły tytuł DOBRA MARKA 2015. Rodzice docenili ich bezpieczeństwo, łatwość użytkowania i wygląd.

Babyboomowe mamy przetestowały 50 zestawów marki DYDUŚ®. W jego skład wchodziła butelka, gryzak oraz 3-stopniowy system do nauki karmienia.

Jakie są ich opinie?

Butelka Dyduś B220
Karmienie piersią jest dla niemowląt najlepsze, ale czasem potrzebne jest zastępstwo lub uzupełnienie. Wszelkie wymogi spełnia Butelka Dyduś B220. Jest wykonana z najwyższej jakości Polipropylenu(PP) nie zawierającego Bisfenolu A, zaprojektowana z uwzględnieniem potrzeb zarówno dziecka, jak i mamy. Są wygodne w użyciu i bezpieczne, dostępne w dwóch pojemnościach - 250 ml i 125 ml, z uchwytami lub bez.

Babyboomowe  mamy zwróciły uwagę na estetykę wykonania – butelki podobały  się i dzieciom, i ich mamom. Ogromny atut to fakt, że butelka jest lekka i poręczna, wygodna zarówno w użytkowaniu, jak i w utrzymaniu czystości.

Karolina (22 l.) Butelka B220: Butelka z pięknym kolorowym wzorem. Syn uwielbia lwy i zebry (właśnie taka została do nas wysłana). Kiedy pytam: w której butelce zrobić Ci picie? Od razu ryczy jak lew:).
 
Anna (33 l.) Butelka B220: Butelka bardzo lekka i poręczna. Posiada bardzo ładne i subtelne aplikacje, które dodatkowo przyciągają wzrok i wywołują uśmiech na twarzy córeczki. Poza tym ma czytelną miarkę.  Z pozostałych zalet butelki mogę wymienić: niską cenę, ładne wzory, szeroki otwór ułatwiający mycie, jest wygodna w trzymaniu, mieści się w kieszeń na butelki w torbie i do każdego opakowania termoizolacyjnego.

Gryzak oziębiający Dyduś GRW

W życiu każdego maluszka przychodzi taki czas, kiedy najlepszym przyjacielem staje się gryzak. Gryzak oziębiający Dyduś GRW  pomaga ukoić ból dziąseł u niemowląt w okresie ząbkowania.

Wykonany z najwyższej jakości, nietoksycznych materiałów, nie zawiera ftalanów i PCV. Jest łatwy do chwytania, co przyczynia się do rozwoju koordynacji ruchowo-wzrokowej niemowlęcia.

Większość wypowiadających się kobiet była pod wrażeniem urody i użyteczności gryzaka Dyduś. Doskonale się spisywał za każdym razem.

Anna (33 l.) Gryzak GRW: Jest to produkt, który spośród 3 przesłanych jest najczęściej w użyciu :) Nasz gryzaczek-motylek ma świetne dwa uchwyty, dzięki którym jest łatwy do trzymania przez malutkie rączki. Jaskrawy kolor dodatkowo przykuwa wzrok córki i zachęca do jego używania. Córka bardzo go polubiła, gryzie go z każdej strony, mimo że jest miękki, to nic się z nim nie dzieje. Jesteśmy w trakcie ząbkowania więc mogę śmiało powiedzieć, że gryzak jest obecnie bardzo eksploatowany. Kiedy lekko go schłodziłam to widać było, że jego gryzienie przynosi ulgę córce w tym trudnym okresie dla nas obu.

Marta (20 l.) Gryzak GRW: To jest strzał w 10. Moja córcia od razu się uśmiechnęła, kiedy pokazałam jej małego króliczka :) Oczywiście jest dobry, nie zamarza i nie jest zbyt twardy, co najważniejsze dla małego dziecka :)


3-stopniowy zestaw do nauki karmienia Dyduś Z143

Aby łatwo przejść z karmienia piersią do karmienia butelką lub nauki picia z kubka, warto wykorzystać 3-stopniowy zestaw do nauki karmienia Dyduś Z143, który łączy w sobie zalety butelki i kubka „niekapka”. Składa się z butelki o pojemności 250ml, smoczka o średnim przepływie (3m+), który przypomina kształtem i funkcją pierś mamy oraz miękkiego ustnika (4m+) i antypoślizgowych uchwytów. Pokrywka nakładana na butelkę zapewnia higienę użytkowania i zapobiega wylewaniu się płynu z butelki podczas podróży. Wraz z rozwojem Twojego dziecka butelkę możesz przekształcić w kubek „niekapek” z miękkim ustnikiem.

Ponieważ w codziennym życiu rodziców niesłychanie ważny jest komfort używania, ale i łatwość w utrzymaniu w czystości, to właśnie na te cechy zestawu zwróciły uwagę testujące go mamy. Nie mniej ważny okazał się fakt, że zestaw jest poręczny i wygodny w użytkowaniu przez dzieci, a także to, że cieszy ich oko.

Dominika (27 l.) Zestaw do nauki karmienia Z143: 3- stopniowy zestaw do karmienia spodobał się mojemu maluszkowi i nam też, ponieważ uczy go samodzielnie trzymać butelkę dzięki wąskim uchwytom, które może objąć dłońmi. Dodatkowym plusem jest to, że może być to butelka na soczki (przyda się, gdy będzie starszy) i posłuży mu na długo.

Bogusia (40 l.) Zestaw do nauki karmienia Z143: Doskonały zestaw dla dzieci, które rozpoczynają samodzielną naukę picia. Jest bardzo praktyczny. Ma szeroką szyjkę więc łatwo go umyć. Jest poręczny i ma wygodne uchwyty, dzięki czemu nie ma problemu z utrzymaniem go w małych rączkach. Wielki plus to miękki ustnik, który nie podrażnia delikatnych dziąseł malucha i pozwala przyzwyczaić się do picia z niego dzieciom, które do tej pory używały do tego smoczka. Zestaw estetycznie wykonany, kolor w sam raz dla małego chłopczyka, spodobał się synkowi. Jak najbardziej polecam.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: