reklama

Medbest Niuniu. Otulacz dla noworodka

Nasza ocena: 

Otulacz bawełniany „NIUNIU” by Medbest zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfort, ale nie krępuje ruchów i swobody nóżek, a podczas snu umożliwia swobodne przyjmowanie prawidłowej pozycji.  Co ciekawe otulacz do łóżeczka jest uszyty tak sprytnie, że nawet jeśli dziecko samo odwróci się na brzuszek, ma możliwość podparcia się na łokciach i przedramionach, a i samo przemieścić się, by zmienić pozycję na bardziej wygodną. Otulacze Niuniu by Medbest są szyte w Polsce z produkowanej lokalnie najwyższej jakości tkaniny bawełnianej, oddychającej i bezpiecznej dla dziecka, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Medbest „NIUNIU” występuje w dwóch rozmiarach:otulacz wiązany dla noworodka - od narodzin do 3. miesiąca życia oraz od 3. do 24. miesiąca. Więcej o otulaczach bawełniannych "NIUNIU" by Medbest przeczytasz na stronie www.medbestshop.eu.

Co na temat otulacza sądzą babyboomowe mamy?

Recenzje testerów

Recenzja Milena Wendołowicz o Medbest Niuniu. Otulacz dla noworodka

Milena Wendołowicz

Otulasz Niuniu spełnił jak najbardziej moje… nasze oczekiwania :). Na początku byłam trochę sceptyczna, bo jakoś nie podobało mi się że muszę związać dla synka rączki jak w kaftanie.

Summa summarum okazał się zbawienny, ponieważ synek miał bardzo silne kolki, a machanie rączkami jeszcze dodatkowo je potęgowało, był niespokojny i zły.

W odczulaczu czuł się bezpiecznie także śmiało będę go polecała mamom takich maluszków.

Recenzja Justyna Szałaj o Medbest Niuniu. Otulacz dla noworodka

Justyna Szałaj

Testowany otulacz NIUNIU okazał się strzałem w dziesiątkę. Kubuś był strasznie płaczliwym dzieckiem a usypianie go to był ogromny wyczyn. Ciągły placz, rzucanie rękami doprowadzał nas nieraz do obłędu.

Odkąd zaczęłam używać otulacz NIUNIU maluszek stał się spokojniejszy i co najważniejsze zaczął się wysypiać. Drzemki z 15 min zamieniły się w kilku godzinny, błogi sen. Dzięki temu że synek się wysypia a jego placz ustał.

Dziecko w otulacz czuje się bezpiecznie, tak jak w brzuszku mamy. Dzięki temu, że materiał dopasowuje się do ciałka, dziecko ma swobodę ruchów co jest bardzo ważne.

Ten produkt jest polecany przez położne i ja, jako mama, również go z czystym sumieniem polecam oraz uważam że powinien się znajdować w każdej wyprawce.

Recenzja Marta Woś o Medbest Niuniu. Otulacz dla noworodka

Marta Woś

Jestem zauroczona otulaczem bawełnianym „NIUNIU”. Jednak zacznę od wyglądu. Otulacz jest wykonany z naturalnej i delikatnej bawełny. Ma fajny wzór w żyrafie centki, kojarzy mi się z ujarzmianiem zwierzyny :D bo trochę tak jest.

Materiał jet przewiewny a zarazem ciepły i delikatny dla dziecka. Po praniu nic z nim się niepokojącego nie wydarzyło. Otulacz ma kształt X tak że nóżki i ręce dziecka mogą tam się zmieścić. Bardzo spodobał mi się podwójny zamek, dający możliwość odsuwania w dwie strony, przydatny np do zmiany pieluszki.

Dziecko w otulaczu czuje się bezpiecznie, jest otulone, a nie zaciśnięte. To właśnie duża zaleta tego produktu, że nie ściska mocno niemowlęcia, daje możliwość ruchów, a z drugiej strony ogranicza odruch moro, które jest powodem wybudzenie dziecka ze snu.

U nas otulacz się sprawdził, otulanie przyniosło oczekiwany efekt, czyli uspokajało córkę, kiedy płakała i była niespokojna. Są za nami próby także spania w nim w nocy. Jak narazie sukces.

Jak tak dalej będzie otulacz będzie naszym przyjacielem tak długo, aż córka z niego wyrośnie :) Mogę polecić ten produkt każdemu młodemu rodzicowi.

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: