Pieluszki jednorazowe Pampers

Pieluszki jednorazowe Pampers

W testach pieluszek jednorazowych Pampers wzięło udział 5 bobasków. Oto opinie i spostrzeżenia ich rodziców na temat testowanego produktu.

Mariusz:

U nas pieluszki sprawdziły się rewelacyjnie. Mimo iż są bardzo cieniutkie są super chłonne. Nie zdarzyło nam się, ze przeciekały pozostawiając mokre ubranie. Na uwagę zasługuje fakt że są bardzo delikatne (w porównaniu z innymi pieluszkami również wiodącej marki, które jak dla mnie są zbyt szorstkie). Pieluszki są lekkie, super się dopasowują do sylwetki dziecka, łatwo się zapinają. Nie powodowały podrażnienia.

Wioleta:

Zdecydowanie bezkonkurencyjne pieluszki na rynku, są bardzo chłonne wiec i wydajne, nie przeciekają;) Maluszek spokojnie przesypia noc. Posiadają dobrą izolację wilgoci dzięki temu jest mniej odparzeń, bo mniejszy kontakt wilgoci ze skórą. Dodatkowo względnie cienkie przy dużej chłonności. Dobrze chronią pupę dziecka. Pieluszki są ładne,kolorowe, bardzo miłe w dotyku, mięciutkie, mają przyjemny zapach. Dużym plusem jest to, że posiadają elastyczne boczki przez co naprawdę lepiej układają się do ciała i lepiej trzymają-rewelacja!. Nie uciskają dziecka.Świetnie się dopasowują i nic z nich nie ucieka.

Mogę polecić z czystym sumieniem;-)

Anna:

Przed otrzymaniem przesyłki z pieluszkami Pampres, używałam pieluszek innej firmy. Mając porównanie, mogę bez przeszkód napisać obiektywną opinię.

- rozmiar 4+ jest bardzo praktyczny; mój synek za mały miał rozmiar 4 innych pieluszek, zaś rozmiar 5 był stanowczo za duży.

- pieluszki Pampers są bardzo chłonne, dzięki czemu pupa mojego synka była cały czas sucha, nawet po całej nocy

- dotychczas, często się zdarzało, że mimo pampersa, synek przemoczył także ubranka (szczególnie w nocy), jednakże pieluszki Pampers przylegają do ciała i taka sytuacja nie miała miejsca

- pieluszki Pampers są bardzo elastyczne (przy zapięciu na brzuszku – co daje komfort dla brzuszka oraz przy nóżkach – dając możliwość swobody ruchów nóżek),  dzięki czemu nie krępują ruchów dziecka,

- odkąd stosuję pieluszki Pampers nie muszę kremować pupy synka przy każdej zmianie pieluszki, pupa synka jest mięciutka i nie ma ryzyka odparzenia (choć te dość często zdarzały się przy innych pieluszkach)

- cena w lokalnym sklepie jest przystępna i porównywalna do producentów innych pieluszek jednorazowych

- oprócz praktycznej (i najważniejszej) strony pieluszek Pampers, pragnę także zauważyć, że pieluszki Pampers są po prostu bardzo ładne – choć to już należy do indywidualnej oceny mam i ich pociech :)

 
Dziękuje za możliwość testowania pieluszek Pampers. Myślę, że zarówno ja jak i mój syn bardzo na tym skorzystaliśmy :)

Alicja:

Ogólna ocena 4+

Uważam, że pieluszki jednorazowe Pampers są bardzo dobre, ale da się znaleźć ich lepszy i tańszy odpowiednik.
Synek testował Pampresy zarówno w nocy, jak i w dzień - w dzień wypadają o wiele lepiej.

Najpierw spróbowaliśmy testować w dzień i sprawdzaliśmy chłonność do 12 h, jednak tego testu nie zdawały, ponieważ bardzo pęcznieją i tworzy się taka hmmm kula,  owszem nie przeciekały, ale dziecko nie czuło się w nich już komfortowo, stawały się bardzo ciężkie i nie uważam, że dobrym pomysłem jest przetrzymywać dziecko, aż tyle godzin z jedną pieluchą. Dlatego zaczęliśmy je zmieniać częściej i w tej wersji sprawdziły się świetnie.

Po nocy faktycznie pieluszki nie przeciekają, ale po zdjęciu ich pupa jest leciutko klejąca i mokrawa.
Nie powodują odparzeń, ani alergii, są bardzo mięciutki.

Pampersy są jednak bardzo naperfumowane, po otworzeniu opakowania, aż oczy zaczęły mi łzawić, ponieważ zapach jest aż tak ostry i chemiczny, za mocny i uważam, że tak małym dzieciom nie jest potrzebna dodatkowa chemia, zwłaszcza przy ich wrażliwych skórach. Po wyłożeniu pieluszek z opakowania i przewietrzeniu ich, zapach zelżał, więc już dało się ich normalnie używać.

Rzepy są zdecydowanie atutem tych pieluszek, ponieważ dziecko samo nie jest w stanie ich sobie ściągnąć. Lecz są one tak mocne tylko za pierwszym razem ich zapięcia. Z każdym kolejnym razem są coraz słabsze, jednak nie ma możliwości na samoczynne odpięcie się i zsuniecie pampersa.

Posiadają bardzo ładną, delikatną grafikę wytłoczoną na każdym pampersie, lecz jest to bardziej dla oka mamy, niż samego dziecka, ponieważ ono średnio się tym interesuje.

Niestety bardzo dużym ich minusem jest cena, ponieważ jest bardzo wysoka, a pieluszek w paczce wraz z wiekiem dziecka coraz mniej.

 

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: