reklama

Twist Essential Kit™

Nasza ocena: 

Kiinde® to innowacyjny, a jednocześnie prosty w obsłudze systemie do ściągania, przechowywania i podawania kobiecego mleka. Znajdziesz w nim nieprzeciekające przejściówki, woreczki Kiinde Twist Pouche™ pasujące do laktatorów WSZYSTKICH wiodących marek, profilowan smoczki Active Latch™, które  nakłada się bezpośrednio na woreczki Twist Pouch™ oraz  nowatorską butelkę Squeeze™, która ułatwia odciąganie mleka bezpośrednio do woreczków Twist Pouch. 

Co na temat produktów Kiinde® sadzą babyboomowe mamy?

Recenzje testerów

Recenzja Angelika Wiera o Twist Essential Kit™

Angelika Wiera

Produkt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Mój syn ma dopiero dwa miesiące, więc nie poznaliśmy na własnej skórze wszystkich możliwości Twista, ale jestem bardzo zadowolona.

Przede wszystkim woreczki do przechowywania mleka – genialne w swojej prostocie! Do tego szybkie montowanie do smoczka i gotowe do podania. Jestem zachwycona perspektywą podawania synkowi pierwszych posiłków magiczną łyżeczką zamontowaną do woreczka.

Świetną sprawą są przejściówki do smoczków innych firm – my testowaliśmy Tomee Tipee. Cały zestaw jest po prostu świetny, dziecko chętnie piło i nie połykało przy tym powietrza. Wszystko jest godne polecenia.

Gdybym była producentem to jedyne co bym wprowadziła to woreczki wielokrotnego użytku.

Recenzja Adriana Michalska o Twist Essential Kit™

Adriana Michalska

Jestem zachwycona Twistem, jak w skrócie nazywam zestaw :)

Mikołaj nareszcie wie, że mleczko można wypić inaczej niż z cycusia :) A mama z tatą mogli wyruszyć SAMI na romantyczną kolację :)

Kształt smoczka doskonale imituje pierś, Miki nie miał problemu ze złapaniem go. Układał usta identycznie jak przy piersi.

W zestawie jest duży wybór przejściówek umożliwiający zmianę smoczka, jeśli dziecko woli inny (nam przypadły do gusty oryginały :) ) lub podłączenie woreczka bezpośrednio do laktatora, z czego niejednokrotnie korzystałam (świetne rozwiązanie :) ).

Jako, że jesteśmy na etapie rozszerzania diety (Mikuś ma 8,5 mc) bardzo, ale to bardzo spodobała mi się końcówka – łyżeczka <3. Jest idealna do podawania owocowych musów w domu czy na wycieczce. Tak naprawdę gdziekolwiek :D Przy takim maluchu to duże ułatwienie i nie ukrywajmy, większe prawdopodobieństwo czystych ubranek :D

Z czystym sumieniem polecam Mamom i ich maluszkom zestaw TWIST ESSENTIAL KIT. Naprawdę warto :)

Pozdrawiamy gorąco i dziękujemy za możliwość przetestowania zestawu :)

Zadowolona Mama i jej równie zadowolony synek :)

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: