reklama

Allergoff® Atopy

Nasza ocena: 
 Jakość produktu
 Nawilżenie skóry
 Natłuszczenie skóry
 Redukcja świądu
 Zmniejszenie zmian skórnych
 Polecenie produktu

Allergoff® Atopy to preparaty wspomagające terapię AZS oraz służące do pielęgnacji skóry bardzo suchej, wrażliwej i dzieci od 1. miesiąca życia.

Wyroby Allergoff Atopy są bogate  w składniki, które powlekają wrażliwą skórę, tworząc na jej powierzchni nawilżająco-natłuszczającą barierę ochronną i przywracają prawidłową funkcję barierową naskórka. Łagodzą takie objawy jak świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.

Już po kilku kąpielach z produktami Allergoff zauważyłam, że zaczerwienione i swędzące miejsca - zwłaszcza pod kolanami i na plecach - zniknęły.

W skład serii wchodzą:

Linia Allergoff® Atopy nie zawiera:

Moje dzieci wiedzą, że te kosmetyki im pomagają i same dopominają się o smarowanie nimi.

W teście wzięły udział mamy, których dzieci zmagają się z atopią i/lub bardzo przesuszoną skórą. Przez kilka tygodni miały okazję sprawdzać, w jaki sposób linia Atopy zadziała na skórę ich maluszków.

Wszystkie mamy zaobserwowały poprawę stanu skóry u dzieci. Stwierdziły, że zmiany chorobowe zmniejszyły się, a część z nich zanikła. Skóra była natłuszczona i nawilżona odzyskując prawidłowa barierę ochronną. Preparaty zredukowały również uciążliwy świąd.

Poznaj opinię mam, których dzieci miały okazję przetestować linię Allergoff® Atopy wspomagającą terapię AZS

Recenzje testerów

Recenzja Joanna, mama Szymona i Małgosi (4,5 roku) o Allergoff® Atopy

Joanna, mama Szymona i Małgosi (4,5 roku)

Kosmetyki Allergoff Atopy naprawdę pozytywnie nas zaskoczyły. Stosowałam je do pielęgnacji skóry dzieci i zauważyłam zdecydowaną poprawę jej stanu. Skóra była lepiej nawilżona i mniej szorstka.

Szczególnie trudno mi dobierać kosmetyki do pielęgnacji dla mojej córki, ponieważ jej skóra jest wyjątkowo delikatna - córka często narzeka na podrażnienia i swędzenie, a po użyciu niektórych kosmetyków na skórze pojawiają się czerwone plamy. W przypadku linii Allergoff Atopy nic podobnego nie miało miejsca, co jest dla nas ogromną zaletą. Również skóra syna dobrze tolerowała te kosmetyki.

Emulsja do kąpieli naprawdę dobrze nam się sprawdziła. Po jej użyciu stan skóry szybko się poprawiał. Jedyny problem, jaki się pojawił to taki,że córka nie zawsze chciała myć się tą emulsja, ponieważ przeszkadzał jej zapach.

Dla mnie dużym zaskoczeniem była oliwka do kąpieli. Bałam się, że będzie bardzo tłusta i codziennie będzie mnie czekać szorowanie wanny po kąpieli. Jednak okazało się, że ta oliwka jest inna od tych, których używaliśmy do tej pory. Wanna wcale nie była od niej tłusta ani śliska. Używaliśmy jej z przyjemnością. Ma bardzo wygodne opakowanie.

Krem Allergoff Atopy także bardzo przypadł nam do gustu. Myślałam, że będzie dużo bardziej ciężki, gęsty i będzie zostawiał na skórze tłustą warstwę, tymczasem okazał się dużo lżejszy, a co najważniejsze bardzo szybko wchłaniał się w skórę, dzięki czemu przyjemnie i komfortowo się go stosowało. Sama smarowałam nim spierzchniętą i pękającą skórę dłoni.

Dzięki temu, że krem szybko się wchłaniał i nie był zbyt tłusty, mogłam szybko wrócić do domowych obowiązków, a skóra moich dłoni szybko się zaleczyła. Również na skórę dzieci miał on bardzo dobry wpływ. Suche miejsca na rączkach szybko zostały doprowadzone do porządku.

Linia Allergoff Atopy zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Są to kosmetyki z dobrym składem i dużą zawartością składników nawilżających i natłuszczających. Cieszę się, że miałam okazję je wypróbować, ponieważ nigdy wcześniej o nich nie słyszałam. Jestem pewna, że jeszcze nie raz zawitają w naszym domu, ponieważ są to po prostu preparaty warte polecenia.

Recenzja Sylwia, mama Michała (1,5 roku) o Allergoff® Atopy

Sylwia, mama Michała (1,5 roku)

Linia Allergoff Atopy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Mój synek, zresztą jak cała rodzina, borykał się z problem suchej skóry, która nie tylko swędziała, ale również nie wyglądała ładnie. Ten problem dotyczył też mnie, ponieważ jestem alergikiem.

Żaden do tej pory kosmetyk nie był w stanie nawilżyć mojej skóry. Po serii Allergoff Atopy nasza skóra stała się miękka delikatna i widocznie odżywiona. Kolejny ważny powód, dla którego będę polecać te dermokosmetyki to bardzo regenerujący wpływ na skórę dziecka. Mój synek od bardzo dawna miał problem ze skórą na paluszkach u stóp. Skóra na dużych palcach była popękana, sucha i żadne kosmetyki do tej pory nie zdawały egzaminu.

Planowaliśmy już wizytę u lekarza, ale odkąd codziennie do kąpieli dolewamy oliwkę, a następnie smarujemy paluszki kremem Allergoff Atopy, widać wyraźną poprawę. Skóra zrobiła się gładka. Nie ma zadziorów, nie jest sucha. Jestem pod wrażeniem i cieszę się, że uniknęliśmy wizyty u lekarza, bo problem ciągnął się naprawdę długo. Co więcej kosmetyki mają przyjemny, delikatny zapach w przeciwieństwie do innych podobnych kosmetyków. Oliwka i krem z pewnością zostaną u nas na stałe.

Recenzja Agnieszka, mama Mikołaja (7 m-cy) i Sebastiana (5 lat) o Allergoff® Atopy

Agnieszka, mama Mikołaja (7 m-cy) i Sebastiana (5 lat)

Allergoff® Atopy pozytywnie zaskoczyła moją rodzinę. Rodzinę, której dotyczy problem wrażliwej skóry. Najbardziej do gustu przypadł nam krem, który u najmłodszego synka zlikwidował wszelkie zaczerwienienia pojawiające się zwłaszcza na policzkach. Uległ zmniejszeniu także tzw. trądzik niemowlęcy.

Krem jest wydajny i łatwo się rozprowadza. Oliwka także jest na naszej "złotej liście". Idealnie natłuszcza skórę i pozostawią ją miękką na długi czas. Zaś emulsja do kąpieli towarzyszy moim dzieciom podczas każdej kąpieli. Chłopcy nie mają już takiej suchej skóry, a starszy nie skarży się na swędzącą skórę, co niestety wcześniej mu doskwierało.

Seria Allergoff® Atopy jest serią najwyższej jakości produktów. Warto ją wypróbować. Z nią wszelkie problemy skórne zostaną w mig zlikwidowane. Mi na przykład krem pomógł ze suchymi dłońmi, mąż wypróbował go na suche pięty i rewelacja! Tak więc polecamy wszystkim!

Recenzja mama Julii (3 lata) o Allergoff® Atopy

mama Julii (3 lata)

Nigdy wcześniej nie znałam kosmetyków tej firmy, używałam wielu innych produktów drogeryjnych i aptecznych. Otrzymałam do testowania trzy różne produkty, jestem najbardziej zadowolona z oliwki do kąpieli i z kremu.

My zmagamy się ze skórą bardzo suchą i wrażliwą. Na ciele od córki robią się często zaczerwienienia. Produkty z tej serii cechuje wysoka jakość, są również bardzo wydajne. Już po kilku kąpielach z produktami Allergoff zauważyłam, że zaczerwienione i swędzące miejsca - zwłaszcza pod kolanami i na plecach - zniknęły. Produkt jest przyjemny i delikatny, ale skuteczny! Rytuału dopełniałyśmy, smarując je kremem.

Rewelacyjna konsystencja, nie pozostawia tłustego filtru na skórze. Ulga jest wręcz natychmiastowa, dlatego sama chętnie zaczęłam używać tych produktów. Skóra staje się nawilżona, znika uczucie napięcia. Gorąco polecamy wszystkim szukającym ukojenia!

Recenzja Barbara, mama Dominiki (4 lata) o Allergoff® Atopy

Barbara, mama Dominiki (4 lata)

Bardzo cieszę się, że mogłam poznać linię Allergoff Atopy. Odkąd u mojej córki zdiagnozowano AZS testowałyśmy już wiele kosmetyków, jednak dopiero w przypadku lini Alergoff zauważyłam ogromną poprawę.

Już na etapie kąpieli skóra zostaje bardzo dobrze nawilżona, a to za sprawą świetnej emulsji. Po kąpieli stosujemy oliwkę, która znacząco wyróżnia się na tle innych oliwek (od których z resztą dotychczas stroniłam): ma rzadką konsystencję, ale nie jest AŻ TAK wodnista, by rozlewała się i przeciekała przez palce.

Co ciekawe, oliwka przyjemnie się wchłania - sama chętnie smaruję nią przesuszone i podrażnione niską temperaturą i wiatrem, dłonie. Jeśli zaś chodzi o krem barierowy, stosujemy go ostrożnie, ponieważ w kilku przypadkach spowodował pieczenie i podrażnienie zmienionych chorobowo miejsc. Podsumowując, jestem zadowolona z produktów Allergoff Atopy, a mojej jedyne zastrzeżenie dotyczy kremu, którego stosowanie wymaga odpowiedniego przygotowania skóry.

Recenzja Barbara (córka 3 lata, syn 7 lat) o Allergoff® Atopy

Barbara (córka 3 lata, syn 7 lat)

Kiedy otrzymałam maila z informacją o testowaniu Allergoff, bardzo się ucieszyłam, bowiem liczyłam na pomoc w chorobach skóry u mojej rodziny. Linia Allergoff okazała się dla nas bardzo pomocna i przyczyniła się do ogromnej poprawy zmian AZS. Moja córka ciągle ma problem z alergią, a jej skóra jest pełna liszajów i swędząca. Odkąd stosuję u niej oliwkę i krem Allergoff, zmiany są bledsze i mniej swędzą.

Poza tym co najważniejsze krem dobrze się wchłania i nie jest gorzki. Ponieważ moja córka ma tendencję do oblizywania i jak tylko poczuje coś gorzkiego na twarzy, zaraz płacze i nie pozwala się smarować. Jednak krem Allergoff jest neutralny i moja córka go polubiła. Dodatkowo mój syn miał zmiany łuszczycowe, a odkąd stosuje Allergoff, te uległy zmniejszeniu. Dzięki Allergoff sen moich dzieci jest spokojniejszy, a skóra bardziej nawilżona.

Natomiast kiedy tylko pojawia się kolejny liszaj, atakujemy go Allergoff i szybko znika. Moje dzieci wiedzą, że te kosmetyki im pomagają i same dopominają się o smarowanie nimi. Jestem bardzo zadowolona, ze miałam okazję poznać kosmetyki Allergoff, bowiem dzięki nim skóra moich dzieci uległa poprawie, a tym samym polepszyło się ich funkcjonowanie.Życie z AZS nie jest już takie trudne. Dziękuję jeszcze raz za możliwość testowania tych kosmetyków, które mają zbawienne działanie a w dodatku dobrze się rozprowadzają na skórze i są bardzo wydajne.

Recenzja Patrycja, mama Zosi (4,5 roku) i Hani (2 lata) o Allergoff® Atopy

Patrycja, mama Zosi (4,5 roku) i Hani (2 lata)

Polecam produkty Allergoff, gdyż pomagają moim córkom. Młodsza zdiagnozowana z wczesnodziecięcą astmą oskrzelową oraz licznymi alergiami i azs. Starsza alergik i atopowiec.
Kupiliśmy produkty co najmniej kilkunastu firm, kosmetyki, emolienty na atopowa skórę, za które płaciliśmy średnio od 30-150-zl. Efekt na dłuższą metę marny, a na nocny świąd nic nie pomagało, oprócz smarowania sterydem.

Krem barierowy rewelacja, nie szczypie córki nanoszony na zaogniona skórę, koi i pomaga; emulsja do kąpieli bezzapachowa pozostawia skórę nawilżona. Nie miałam wcześniej do czynienia z tymi produktami, przede wszystkim z tą firmą. Cena w porównaniu do innych firm jest naprawdę rewelacyjna. Polecam z całego serca osobom które rozkładają ręce jak jeszcze pomóc sobie bądź swojemu dziecku.te produkty działają

ZALETY:
- skład ( same naturalne składniki!!)
- cena do jakości jak najbardziej
- rezultaty są niesamowite

Pomogło moim dzieciom, co więcej dodać? Łagodzi i koi i super nawilża:) A ja mogę zobaczyć uśmiech na twarzy córeczek:)

Recenzja Olga, mama Michała (5 m-cy) o Allergoff® Atopy

Olga, mama Michała (5 m-cy)

Jestem bardzo zadowolona, że miałam możliwość przetestować serię Allergoff. Jestem osobą alergiczną i zdawałam sobie sprawę, że moje dziecko może mieć skłonność do alergii, dlatego bardzo zależy mi na kosmetykach dobrej jakości.

Zanim zapoznałam się z serią Allergoff stosowaliśmy emolienty, takie jak Emolium lub Oilatum. Po zmianie kosmetyków nie zauważyłam żadnych zmian niepokojących. Bardzo spodobała mi się emulsja i krem. Oliwka niestety moim zdaniem dziwnie przesuszyła skórę maluszka.

Kompletnie nie spodziewałam się takiego efektu. Generalnie jestem bardzo zadowolona z tej serii i chętnie zakupię ją po raz kolejny, gdyż cenowo wypada również lepiej od stosowanych wcześniej przeze mnie emolientów.

Poza tym uważam, że dane produkty są również bardzo wydajne. Potrzeba naprawdę niewielka ilość kosmetyku, aby przygotować dziecku odpowiednią kąpiel. Po kąpieli dziecko nie ma przesuszonej skóry. Po zastosowaniu kremu można dodatkowo utrzymać efekt zadbanej skóry maluszka.

Krem dość dobrze się wchłania, nie brudząc tłustymi plamami ubrań. Tak jak wspomniałam, nie zauważyłam pogorszenia stanu skóry mojego dziecka w porównaniu do zastosowania droższych emolientów. Przekonuje mnie do zakupu kosmetyków Allergoff ich skład oraz cena. Z czystym sumieniem mogę polecić te produkty innym mamom.

Recenzja Kinga (testowałam na sobie) o Allergoff® Atopy

Kinga (testowałam na sobie)

Kosmetyki z linii Allergoff Atopy przyniosły ulgę mojej skórze. Dzięki nim stała się ona miękka i dobrze nawilżona. Zmiany łuszczycowe nieco się zmniejszyły oraz ich barwa straciła na intensywności.

Kosmetyki są lekkie, niedrażniące, zapach jest bardzo słaby, prawie niewyczuwalny. Dzięki regularnemu stosowaniu moja skóra stała się promienna. Pozbyłam się płatów suchej skóry, z którymi od dawna walczyłam na wiele sposobów.

Najbardziej do gustu przypadł mi krem powlekająco-barierowy. Jego aksamitna, nietłusta konsystencja sprawia, że dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Jedyne, co bym zmieniła, to zwiększyłabym pojemność opakowania kremu tak, aby starczał na dłużej.

Z czystym sumieniem mogę polecić kosmetyki linii Allergoff Atopy osobom z problemami skórnymi, zmagającym się z suchą, szorstką, wymagającą skórą. Dziękuję za możliwość zapoznania się z tymi kosmetykami!

Recenzja Kamila, mama dwóch córeczek (4 tyg. i 4 l.) oraz dwuletniego synka o Allergoff® Atopy

Kamila, mama dwóch córeczek (4 tyg. i 4 l.) oraz dwuletniego synka

Jestem mamą trójki dzieci, każdego dnia zmagamy się z Atopowym Zapaleniem Skóry. Najgorzej jest po kąpieli, kiedy to skóra zaczyna swędzieć i pojawiają się czerwone plamy, które swędzą, dziecko śpi niespokojnie. Budzi się z płaczem, a te starsze drapią się, co powoduje, że podrażnienia jeszcze się nasilają.

Kiedy otrzymałam do testów Allergoff, bardzo skrupulatnie przeczytałam wszystkie ulotki i z nadzieją rozpoczęliśmy testowanie jeszcze tego samego dnia.

Muszę powiedzieć, że zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Skóra od razu, po pierwszym użyciu stała się fajnie nawilżona, natłuszczona i bez jakichkolwiek zaczerwienień, podrażnień i swędzenia. Z każdym dniem było tylko lepiej.

Dzisiaj po kilku dniach regularnego stosowania produktów Allergoff muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwa, bo wygląda na to, że faktycznie wygraliśmy z atopią, moje dzieci cała trójka, nie ma żadnych oznak AZS. Skóra jest mięciutka i wygląda zdrowo.

Dziękuję z całego serca, że wybraliście nas do tego testu, nie spodziewałam się, że produkty Allergoff pomogą moim dzieciom, że są tak skuteczne. Już zawsze będziemy stosować te dermokosmetyki u naszych Pociech, bo są mega skuteczne w walce z AZS.

Przyznam się szczerze, że ja miewam na rękach egzemę, do tej pory nie radziłam sobie z tym, smarowałam kremem, ale to nie pomagało, skóra była szorstka, bardzo sucha, później odchodziły mi płaty skóry. Posmarowałam ręce kremem Allergoff i już po pierwszym użyciu poczułam ulgę, a po dwóch dniach skóra była zupełnie zdrowa. To doskonałe produkty. Daję im najwyższą notę 6 gwiazdek na 6 możliwych ...

Ocena: z 5. Ocen:

Ten tekst nie ma jeszcze oceny. Dodaj swoją!

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: